| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Daca ma spăl cu sampon Dalin fac o sa am reactii adverse?
Am 24 de ani.
Am sa am ceva urat
Cine l-a incercat sa imi lase aici daca este bun sau nu.

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dalin cel mai bun si cel mai fin? happy Este sampon de copii deci la adulti cu atat mai putin nu are efecte adverse?

| WhiteLife a răspuns:

In general șampoanele pentru copii conțin ingrediente mai puține, mai ușoare, nu au detergenți așa puternici. Însă au pH diferit de cel al adulților și nu tuturor le priește, unii fac matreata, dar nu este o regula generala.

| Anuket a răspuns:

Vei păți ca fata asta: https://www.google.com/......https?/url

| svenhassel13 a răspuns:

Oamenii din 2021 be like:

| EceEgeman a răspuns:

Şamponul Dalin este conceput special pentru copii. Aşadar, citez: "Nu da senzatiile de iritatie si usturime specifice altor tipuri de sampon. De asemenea, este ideal si pentru uzul adultilor. Produsul nu contine sapun, este testat dermatologic, hipoalergenic, cu Ph 5, 5."