| Mindfulness a întrebat:

Este original acest parfum de la Bleu de Chanel?
https://imgur.com/a/6Nce8NT

Răspuns Câştigător
| vatadezahar24 a răspuns:

rolling on the floor personal eu nu aș da mai mult de 100 lei pe el, mulțumesc pentru apreciere!

2 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Salut! Pare original deși este destul de uzat și văd ca scrie tester pe el (probabil poate să fi fost furat), pare original! Dacă dorești îți dau link-ul unui clip în care sunt mai evidente diferențele dintr-un parfum original sau fake: https://youtu.be/eXC9ZauS948?si=nWTkoup7nhFFhcTI

| Mindfulness explică (pentru vatadezahar24):

Am văzut că este tester, astea sunt de regula mai bune decât cele originale, mă refer la persistenta. Unul nou e foarte scump. Și eu m-am gândit la acest lucru că e furat. Daca fur un parfum folosit furat mă gândesc că nu pot avea probleme! Îl dă cu 150 negociabil, mai are 80-90 ml din el. Eu zic ca merita 100-120 de lei. Daca nu e fake nu are nimic.
Pai noi ca nație mai stim altceva decât să furam și să ne dăm creștini sfinți? laughing
Mulțumesc frumos pentru reply. Apreciez mult răspunsul tău.

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Mindfulness):

rolling on the floor personal eu nu aș da mai mult de 100 lei pe el, mulțumesc pentru apreciere!