| AdelaAdela a întrebat:

Eu am multe cosuri si puncte negre pe nas.Si nu prea stiu cum sa scap de ele pentru ca degeaba dispar ele petele raman.Imi spuneti ceva tratamente naturiste sau ceva de genu.Va rog mult sa ma ajutazi!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tonic antiseptic, tinctură de propolis aplicat pe coșuri.
Nu se aplică fond de ten pe o pilele bolnavă.
Pa, pa.

| carliontzi a răspuns:

Crema hidratanta pentru acnee cu tataneasa, coada soricelului e super buna am avut si eu pete care au ramas de la cosurile din cauza epilatului si mi-au trecut in cateva zile. Bafta:*

| PeStraziGoale a răspuns:

Http://www.scapa-de-cosuri.eu/
Pe nas e normal sa ai. Incearca un Clean&Clear BlackHead

| ピンク a răspuns:

Sincer, problema cosurilor pe nas este foarte rara si de aceea mai mult imi vine sa cred ca doar iti merge pielea de pe nas. nu iti face griji poti merge la o farmacie sau la un magazin de medicamente naturiste sau chiar la un dermatolog sa ii cer un sfat.
dar daca du vrei, atunci iti poti lua o crema de galbenele sau musetel foarte fina de la un magazin naturist. succes

| fsorin96 a răspuns:

Buna, Adela! Iti sugerez sa iei niste pastile naturiste "Acneon" (se gasesc in farmacii) eu am inceput sa iau mai demult si dupa cateva saptamani ti se curata toata fata. Poti de asemenea incerca si sapunuri speciale pentru fata cu rol antibacterian si creme.