| Iulian03 a întrebat:

Https://impalavintage.com/......2_900x.jpg
Ce parere aveti de aceasta bluza de trening? Vi se pare de barbati sau de femei?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Gresesc daca spun ca pare un model "vintage"?, am vazut asta prin filme prin anii 80-90, aveau treninguri de genul acesta
combinatia de culori in opinia mea este cel putin ciudata...

| Violleta2022 a răspuns:

Este unisex, putand fii purtata atat de barbati cat si de femei.
Sincer mie nu-mi place, de parca cineva fara pic de gust estetic a combinat 2 treninguri (de fata si baiat) cusand partea de deasupra de la treningul barbatesc, de partea de jos a treningului de fata.

| Hyperion7 a răspuns:

Nici unisex nu pare, nici nimic.
Personal, nu aș purta așa ceva silly

| ioana748 a răspuns:

Pare de baieti, dar o poate purta si o fata.
Modelul acesta are peste 30 de ani cred.
Forget abouthappy

| adryang78 a răspuns:

În poză nu se vede exact, dar dacă tragi fermoarul cu mâna stângă e de bărbați. Totuși, modelul e praf, nu merită cumpărat, părerea mea.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu incerc sa ofensez, dar nu pare de niciuna