| Andree a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva pentru punctele negre de pe fata, preferabil sa fie incercat de voi. Nu conteaza daca e crema sau gel, orice numai sa fie bun. Multumesc. Funda.

5 răspunsuri:
| VogueAdicction a răspuns:

Clean & Clear. In fiecare seara inainte sa ma duc la culcare, imi dateam cu crema asta si chiar a functionat. Ti le ia in mare parte, desi daca te lasi de tratament, uneori ti se umple fata mai mult ca inainte.
Eu am incercat si chiar e bun big grin

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Clean and clear (la mine a functionat)

| NothingImportant200 a răspuns:

Eu am incercat niste plasturi pentru punctele negre si le-am luat din mall. Nu mai stiu cat am dat pe ei dar oricum nu sunt foarte scumpi. Sunt 3 plasturi intr-un plic si instructiunile le gasesti pe ambalaj. Nu isi fac efectul chiar 100% dar punctele negre nu sunt la fel de vizibile. Le poti lua de la mall sau farmacii, nu stiu sigur daca se gasesc dar poti sa intrebi de plasturi pentru punctele negre de pe nas.
A sunat a reclama rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc o crema bio(este foarte buna, dar rezultatele nu se vad de prima oara, ) se numeste crema antiacneica, si se gaseste in mag Naturalia, este foarte buna, se aplica seara inainte sa te culci, si dim cand te scoli o dai jos cu apa

| dydy8191 a răspuns:

Eu folosesc produse de la clearskin.mi-am comandat de la avon si chiar au functionat pentru punctele negre si cosuri...acum depinde si de tenul tau.