| Rux_5597 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema autobronzanta buna?

Vreau si pentru fata si pentru corp.

Răspuns Câştigător
| Ice*Queen a răspuns:

Garnier. Inainte sa o aplici, fa-ti un dus si exfoliaza-ti pielea bine(pentru asta, eu am folosit ultima data Palmolive Thermal Spa). Asa bronzul va tine mai mult si nu ramai cu pete dupa.

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Lotiune autobronzanta Hegron www.atshopping.ro

| AGGA a răspuns:

Cele mai bune sunt astea, eu ti le recomand sunt foarte bune:P
http://www.avantaje.ro/......8_250_.jpg

| ary a răspuns:

Garnier. Pentru fata sunt 2 nuante in functie de tenul tau. Iar pentru corp, lapte de corp- stralucire de vara- cred ca tot in 2 nuante se gaseste, nu mai stiu exact.