| Okkultist a întrebat:

sa incep direct:
M-am tuns acum mult timp zero, nici o problema.
Am avut tot felul de frizuri de la punk pana la emo laughing
Dar acum m-am ras in cap, m-am dus sa ma tunda unu si mi-au recomandat un fel de bic la 80 de lei.
Mi-am luat parul iar dupa aceea m-a durut, am pus ulei, crema etc a trecut durerea de taieturi.
Dar, am o senzatie ciudata cand imi ating capul, va fi mereu aceeasta senzatie daca ma voi rade mereu?
Sau doar de prima data?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu va fi mereu, pana te obisnuiesti putin.
Te pup!

3 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Eu cred ca mereu vei avea senzatia asta cand te razi in cap, parul e muuuult mai gros decat in alte locuri, de ex pe picioare mereu doare cand te razi, deci si pe cap te va durea mereu :-s

| alinutzaap a răspuns:

De ce te-ai tuns? :o
Acum nu mai are cum sa se joace prietena taa cu parul tau!
urat laughing)