| Bombitza a întrebat:

Se mai poarta geaca de piele anul asta? Cu ce ar merge cel mai bine?

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

In februarie, din campania Burberry ies in evidenta accentele rock - sic. Modelele britanice Jourdan Dunn si Sacha M'Baye au pozat pe plaja, insa tinutele purtate nu sunt nici pe departe primavaratice. Asa ca la vara, nu renunta la geaca din piele cu fermoare si tinte, pentru ca ramane in tendinte. Noutatea este asortarea ei cu accesorii metalice sau daca indraznesti mai mult, chiar cu pantaloni sau colanti argintii.

Cat despre initiativa de a promova in fiecare luna cate o serie de fotografii din campania brand-ului pentru primavara - vara 2011, Christopher Bailey, Chief Creative Officer Burberyy, a declarat:

http://www.google.ro/......tp?/imgres ( mie imi place haina)

| AdeeLinee a răspuns:

Buna.Se potriveste foarte bine cu rochii,colanti, fuste vaporoase, pantalonii mulati si pantaloni scurti.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

P.S:Ar merge foarte bine cu o pereche de cizme lungi,iar daca geaca este neagra s-ar potrivi de minune cu o pereche de incaltaminte cu toc,in nuante tari cum ar fi violetul, turcoazul, albastrul.
Sper ca te-am ajutat:*Bafta

| DeEAஐ a răspuns:

Bineinteles ca se poarta!:Xeu sper sa se mai poarte si urmatorii 5 anihee heeimi plac mult:Xsi chiar daca s-ar mai purta daca u sti sa te imbraci cu bun gust nu ai cum sa dai gres nici cu geaca de blugihee hee

| NickiMinaj a răspuns:

Cu o rochita scurta si botine.

| Şopârlă a răspuns:

Daca se mai poarta?! laughingrolling on the floor
Daca vrei geci de piele de-alea...negre si lucioase...
PITZY!(sau cocalarlaughing)
Draga mea...(dragul)
te sfatuiesc sa nu mai porti deloc! Imbracate si tu normal!

| Mocanu_Sorin-Valentin_1998 a răspuns (pentru Şopârlă):

Adica ce vrei sa spui cu asta? Nu scrie nicaieri ca geaca de piele e de cocalar sau te pitipoancastraight face. Bombitza, mai bine imbraca-te cum crezi si cu te simti mai bine nu dupa cum este moda. Moda e atunci cand, sa zicem eu imi iau niste blugi rosii(n-am asa ceva, dr sa zicem...) si multora din scoala mea le place, isi cumpara si ei. Asta e moda. Eu zic ca da, se mai poarta si anul asta(si in 2011 laughing ). Merge bine la baieti cu niste blugi negrii un tricou/bluza mai deschisa la culoare iar fetelor le sta bine cam tot asahappy doar ca se mai adauga cizme cu un toc mic (cizme un pic mai lungihappy ) 2-3 lantisoare tip ROCKER(nu cranii, ceva simplu) si tricoul nu prea conteaza(am vazut ca fetele poarta oricum la geaca de piele-inchise, deschise).