| Andrei55599 a întrebat:

Sunt baiat și mi am făcut permanent... Vreau doar sa întreb dacă are ceva dacă folosesc pudra de par pentru volum pe permanent...cred ca nu are nimic, dar vreau sa știu sigur. se duce mai repede permanentul sau nu are treabă?! va mulțumesc????

Răspuns Câştigător
| Dca2002 a răspuns:

Permanentul se duce doar peste câteva luni, indiferent ce produse folosești el rămâne tot asa

| Andrei55599 explică (pentru Dca2002):

Mersi mult????

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei55599):

Ai folosit semnele de intrebare.
Stii cand trebuie puse?

| Andrei55599 explică (pentru darrio2007):

Am pus din greșeală...neatenția asta a mea offf...Îți pare bine ca ți ai folosit timpul pentru a mă corecta?laughing))
Spor în viata dacă n ai avut încă?

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei55599):

„Spor în viata dacă n ai avut încă?"
Aceeasi greseală. Asta nu este neatentie.
Am spor sa stii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Asa-i cand iti faci parul cret, fiindca nu ai "creierul cret" laughing

Haide ma, daca el nu a stiut niciodata cum se folosesca semnele de punctuatie, vrei tu acum sa le invete? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ai dreptate.
Dar imi este teama sa nu ajunga vreodata ministru.
Si la modul cum scrie, poate crea alte interpretari decat ce ar trebui.