| lalalapsfedr a întrebat:

Unde pot gasi discuri demachiante? In magazine mari gen: Lidl, Kaufland. si cam cat costa? Dau funda

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gasesti in toate magazinele mari, la Lidl e 3 lei iar la celelate preturile sunt intre 3 si pana 10 lei...depinde de marca si numarul lor

| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Eu îmi iau din Auchan. Şi sunt foarte multe. Costă în jur de 4 lei. Dar şi în Lidl, Kaufland găseşti.

| HolyPotato a răspuns:

Da, le găsești în astfel de magazine, și la dm și chiar și în farmacii. Prețul lor variază, dar sunt de maxim 5 lei.

| Musique a răspuns:

La Lidl cred că erau 3 lei. (mă rog, 2.99)
Le găsești acolo unde sunt detergenții, șampoanele.
Baftă!

| mihaelaalol a răspuns:

Se gasesc la cosmetice. Unde vezi servetele alea umede(demachiante), pe acolo sunt.In general, ele ar costa cam 10 lei.
sper ca te-am ajutat!big grin

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

La raioanele pentru hartie de bucatarie si dastea...si costa cam 4 lei vreo 150 de bucati daca nu ma insel si sunt groase...mama cumpara la 7 lei de la colt si sunt 400 de bucati. big grin
Foarte utile nu numai pentru demachiere.winking

| Porttocalaaa a răspuns:

Se gasesc oriunde si in magazine mici chiar si nu sunt foarte scumpe aprox. 5 lei depinde de cat de multe vrei si ce calitate, iar in marketuri se gasesc la raioanele unde se gasesc si sampoane, sevetele umede, vopsele etc.
Bafta. happy

| XxXExpert a răspuns:

La sampoane, creme, acolo gasesti la lidl. Erau 2.50 lei.

| lalalapsfedr explică:

Si cam la ce raion gasesc?

| bzbzbz a răspuns:

Le gasesti in orice supermarket si preturile difera intre 5 si 10 lei. eu am Bella, 80 de bucati cred ca le-am luat cu 6 lei

| MihaLove2002 a răspuns:

Buna! La Mega Image se pot gesi si cu 10 lei. Daca vei lua discuri demachiante mari te vor costa in jur de 20 de lei dar cele mici doar 10 lei.Dar eu iti sugerez sa iei de la farmacie ca sunt pe bucata si sunt mult mai ieftine!
Fundita?