| XPissyeX a întrebat:

Vreau sa ma ingras dar nu am pofta de mancare?sad Ce sa fac? Help me plzsad:*:*

9 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine.vr sa ma ingras si din pacate nu se pune abosulut nimic.mananc normal 3 mese pe zi + rontzaieli etc. Uite ce am gasit eu si merge garantat 100%., este un supliment alimetar DECANOFORT se gaseste la farmacii. mi-a recomandat o cunostiina.Aceasta cat timp a urmat s`a inrgasat cu 7 kg. am intzeles ca iti da pofta d emancare si ca tot ce mananci se asimileaza. Urmeaza sa ma duc sa cumpar si eu. sper sa mearga si in cazul meu dar aici depinde mult de organism. happy.
Iti urez noroc!

| annkaa a răspuns:

Pff ce noroc pe capu taulaughing[glm],sigur nu as zice asa ceva dar:mananca dulciuri nu exagerat dar mananca,bea sucuri carbogazoase nu prea multe ca nu sunt bune,mananca saorma,du-te la un fastfood, mai poti manca si gem, miere... dulciuri insa cum ti-am zis nu prea multe ca nu-s bune:*bafta la ingrasat

| AdinaELA a răspuns:

Buna! Mergi la medic sa-ti prescrie niste vitamine.Eu am luat acum 5-6 ani Centrum.Am avut o gripa puternica si pe langa tratament mi-a recomandat un doctor si aceste vitamine, ca supliment alimentar.Atunci eram tare slaba, dar Centrum mi-a facut o mare pofta de mancare si am reusit sa ma dezvolt foarte bine (acum sunt numai bine)! Dar, iti recomand sa faci si niste analize.Nu e normal sa nu ai pofta de mancare.Desi,pe caldurile astea, numai de mancare nu ne arde! big grin Bafta!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Poate esti anorexica:-s

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Bati un galbenus de ou cu o lingura de zahar pana obtii o crema.iei dimineata pe stomacul gol timp de 3 zile

la mine merge

| WhiteWalker a răspuns:

Si eu am avut problema asta, dar acum m-am ingrasat, arat mult mai bine
secretul este sa faci sport mult, sa mergi la sala sa ridici greutati, astfel ti se face pofta de mancare si o sa te ingrasi armonios, nu o sa se depuna grasimea pe fundhappy sau alte parti...
ia dimineata pe stomacul gol o lingurita de ulei de masline, miez de nuca galbenus de ou crud si cumpara-ti niste pastile "propolis + vitamina C " pentru. pofta de mancare
Bafta

| oliviutza a răspuns:

Pai incearca cu niste vitaminac! sigur o sa mearga! si eu sunt la fel dar de cand am inceput sa iau am avut pofta de mancare si m-am ingrasat cu 5 kg

| Liv_1789 a răspuns:

Eu zic sa nu incerci sa te ingrasi, mai bine sa mananci atunci cand iti este foame. Daca vrei neaparat sa mai pui cateva kg., atunci cand nu ti-este pofta, sa mananci felurile preferate de mancare si pofta va veni, te asigur.

| Sirbu_Alina_1984 a răspuns:

Mancare cat de multa