| AnDrEuTzA14 a întrebat:

SAll TPU! Vreau sa ma ingras, dar nu prea pot nu imi place mancarea nicio mancare am incercat cu 10000 de pastile de calciu siropuri dar nu am pofta de mancare nu stiu ce sa fac. HELP! FUNDOiiiiii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

In viata nu vei face doar ce iti place.Raspunsul e simplu : mananci cu cat mai multe calorii ( de preferat fast-food ) fie ca iti place sau nu gustul si stai cat mai mult in pat.Asta daca chiar iti doresti sa te ingrasi.

| DonyHD a răspuns:

Toate vor sa sabeasca si tu vrei sa te ingrasi?laughing in fine cati ani ai si cate kg?

| gozy a răspuns:

Acuma cred ca esti prea tanara asa eram si eu vreo 5-6 ani am avut numai 59kg si acum am 75. O sa te ingrasi cu timpu.

| annemona a răspuns:

Deci in primul rand nu pot sa cred ca mai exista fete care sunt in situatia in care sunt si eu.bine eu am si probleme cu stomacul din cauza asta nu pot manca sfatul meu este sa incerci sa te fortezi sa mananci ceva totusi fiindca e si sanatatea ta in joc macar putin si des si eu as vrea din suflet sa ma mai ingras dar nu prea pot iti urez bafta si sa ai incredere ca o sa te ingrasi tu. totusi nu stim ce varsta inaltime si greutatea ai?