| Ben22 a întrebat:

Am o alta întrebare. Pentru cei din zona orasului Ploiesti, îmi puteți recomanda niște profesionale cu profil tehnic. Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de-aici

https://www.paginiaurii.ro/firmy/PITEŞTI/q_şcoli+profesionale/1/

dar ca o curiozitate: tu te duci la școala pe care ți-o recomandă niște străini? Pe bune?

| Ben22 explică (pentru sierra1):

Am cerut niște recomandări. Îmi puteți recomanda profesionale. Pe link-ul de mai sus sunt doar colegii. Mulțumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru Ben22):

Dar ca o curiozitate: tu te duci la școala pe care ți-o recomandă niște străini? Pe bune?