| 0Andrei1 a întrebat:

Am o intrebare pentru STUDENTII LA MEDICINA. In timpul facultatii de medicina mai ai ceva timp si pentru tine sau doar de invatat?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea. Nu. Doar daca tratezi cu indiferenta invatatura. Dacă esti pasionat de ceea ce inveti, studiul iti ocupă tot timpul. Oricum, iti ramane timp sa mananci... rolling on the floor

| alina1990 a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu nu o tratesz cu indiferenta si uite ca am timp sa ma ocup si de mine.nu imi ocupa scoala tot timpul. poate tu stai mereu sa inveti de aia nu ai tim***r trebuie sa iti imparti timpul in asa fel incat sa ai timp si de tine si de mai multe chestii.cel putin la mine merge.

| alina1990 a răspuns:

Daca stii cum sa iti organizezi timpul iti ramane timp si pentru tine.dar este putin mai greu in sesiune in rest e mai lejer.

| alina1990 a răspuns:

Atunci se explica.eu inca sunt anul 2 si mai am timp si pentru mine

| alina1990 a răspuns:

Multumesc la fel. nu ma las ca imi place ceea ce fac.

| ALICEPAULA25 a răspuns:

Daca iti organizezi timpul cum trebuie normal ca iti ramane timp si de alte chestii!