| Alyina21 a întrebat:

Buna! as vrea sa merg la facultatea ovidius din constanta - Medicina - Asistent medical generalist, cine ma poate ajuta cu cateva informatii despre admitere si ce ar trebui sa invat

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Buna, in primul rand pe platforma lor cred ca vei gasi informatii utile
https://medicina.univ-ovidius.ro/......a-generala

cei de pe TPU sunt fie batrani si pensionari fie jasmine care nu au alta treaba decat sa dea copy-pasteuri aici la greu, deci cum ar fi tot de pe net iti vor scrie si nu din experienta lor proprie ca si mine happy