| anonimadinAlba a întrebat:

Buna TPU! Echipa de fotbal din orasul meu cauta voluntari si mi-as dori sa merg. In anunt spune ca trebuie sa trimit un portofoliu care sa contina cv-ul si sa confirme disponibilitatea unui interviu. Ce ar trebui sa contina cv-ul meu? Nu am experienta profesionala. Am cautat pe internet model cv voluntariat dar nu am gasit nimic

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Cauta un model de cv clasic, vezi ce contine si completezi cu datele tale, experienta, scoala etc etc