| muzikhous3 a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca renunt la facultate in primul an ca sa incep alta de anul viitor mai pot fi la stat? ...Mentionez ca in acest an eram la buget

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai dreptul să faci o singură facultate fără taxă, ori tu nu ai terminat!
Pa, pa.

| muzikhous3 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu am terminat, sunt acum in primul an si as dori sa renunt la asta ca sa ma apuc de alta la anu...si vreau sa stiu daca mai pot fi la stat din primul an

| Legiuitoarea a răspuns (pentru muzikhous3):

Bună.
Și ce nu ai înțeles din ce am scris eu? Dacă nu ai terminat, ce ai făcut la fără taxă?
Mergi la alta, fără taxă.
Succes!
Pa, pa.