Întrebare recomandată | XelaAlex a întrebat:

Am un trandafir chinezesc care a facut gandaci mici si negri. Ce sa fac ca sa scap de ei?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Foloseste un insecticid.Mergi la un magazine din asta unde se vind seminte de legume, produse chimice etc si cere ceva pentru purici si paduchi de Frunze.Acolo pe produs vei avea instructiuni ce sa faci.

| fuzzer a răspuns:

Exista ceva sprei, exact ca si cel de muste, doar ca de gandaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi aici ceva,
http://www.incasa.ro/arhiva/insecte+pe+trandafir+chinezesc
Te pup!

| KENNKOV a răspuns:

Il arunci

| 29081997 a răspuns:

Du-te la un magazin pentru insecticide si cere niste fiole.se prepara cu apa.sunt cele mai bune