| marius6543 a întrebat:

Salut.De câteva zile ma confrunt cu niste gândaci negri si mici care vin din colțul camerei, acolo pe unde e patul.Arată ca niste capuse, doar ca atunci când te apropii de ele se prefac ca sunt morți. Întrebarea mea este cum sa scap de ei ca astazi am scos 2 gândaci morți din gura de la bichonul meu si as vrea sa stiu daca l-ar putea afecta cu ceva inghitirea lor.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia si baga-le Regent sau macar da cu insecticid standard.

2 răspunsuri:
| Lau_Lau_2000 a răspuns:

Cumparati aparat care te scapa d insecte (muste, albine, furnici etc...) nu il va afecta cu nimic

FUNDA?

| untu a răspuns (pentru Lau_Lau_2000):

Dar nu cred ca va avea efect cu aparatul ala! E doar propaganda, o publicitate ca sa se vanda! Trebuie facuta proba gratuita acasa, daca functioneaza, va plati produsul achizitionat! Incearca aparatul PEST REPELLER!