| claudiea79 a întrebat:

As vrea sa stiu cit costa o casa modulara? cum se face?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa modulara = casa din prefabricate. Casa din prefabricate, nu inseamna neaparat prefabricate din beton. Casele modulare pot fi din lemn, metal, beton.
Cum se face? mai rapid si mai simplu decit o casa normala. Mai corect decit o casa facuta in sit deoarece in atelier exista un mai mare control decit pe santier si forta de munca mai calificata.
Aveti aici un calculator de pret :http://www.prefabeco.ro/ ( adolf )

| ...G@bRyEl@... a răspuns:

Cauta pe nettongue