| 2handsUp a întrebat:

O ruda si-a cumparat un foisor in curte (el este din lemn, iar acoperisul din panza), arata cam asa http://i178.photobucket.com/albums/w280/wkrccs/foisor2.j pg,
iar dupa ceva timp, de la soare, ploaie,. panza s-a deteriorat si s-a rupt. Aveti idee de unde ar putea face rost de alta? Am auzit ca sunt un fel de firme la care te duci cu dimensiunile iar ei ti-o fac cum ai nevoie.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| lastOne a răspuns:

Orice firma care se ocupa cu copertine te poate ajuta, cauta pe google.