| MuCelMic a întrebat:

Pe care cana filtranta Aquaphor mi-o recomandati? Ma intereseaza cea care filtreaza cat mai multe.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu conteaza de care cana cumperi ci de care filtru! deci cele mai bune filtre sunt : Hardness si Ultra! dar stai linistit ca si cel Standard isi face treaba cu brio! A fost testata apa filtrata cu un filtru standard si a iesit totul ok! A fost la fel de buna ca apa plata inbuteliata din supermarketuri!

| MuCelMic explică (pentru lpavel):

Pavel, raspunsul tau nu-mi este de folos, daca eu aleg sa cumpar o astfel de cana, nu-mi scrie nicaieri daca filtrul este hardness, ultra sau standard! tu ai dat un raspuns general.

| lpavel a răspuns (pentru MuCelMic):

Hai nu mai spune! :)) Dar asta oare ce-o fi?
https://www.emag.ro/......DPWBDYBBM/

Ia de aici mur in gura daca nu stii sa faci o cautare pe google si nu imi mai da cu raspuns eronat cel putin atat daca eu incerc sa te ajut...