| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva etajerele kallax de la ikea? Cum as putea sa gasesc ceva cam la fel dar un pic mai adanci rafturile? Am mai multe cutii de depozitat.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pai daca vrei adancime mare nu se mai poate numi etajera, unde se presupune ca pui lucruri relativ usoare, de decor etc. nu depozitare care adauga multa greutate.Probabil iesi maidegraba in castig daca iti faci la comanda, din pal, pe dimensiunile dorite de tine.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca 39 cm adancime ti se pare ingust...atunci nu stiu unde ai putea sa gasesti ce cauti tu. Voiam sa-ti recomand vellea home ca am vreo 10 comenzi la ei pana acum si sunt ieftine dar etajerele lor vad ca au 30 cm.
Daca vrei spatiu asa mare mai bine cumpara-ti direct dulap si il lasi fara usi. Sau gasesti alte metode de depozitat, de ex comoda cu multe sertare. Nici nu cred ca arata bine sa incarci o etajera cu multe cutii

| anonim_4396 explică (pentru Furnicuta000):

Am vazut unele de 182 cu 182 si cred ca e destul loc pentru cutii dar da as vrea mai mult la adancime

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai dreptate ca caut ceva care sa fie mai mult pentru depozitata dar nu am mult spatiu si as vrea sa aiba aspect de etajera dar sa imi incapa cutiile