| Badpornyy a întrebat:

Pentru fanii Naruto care cunosc bine ce se întâmplă în Shippuden, în ce episod începe Naruto să facă antrenament pentru stăpânirea lui Kurama (nouă cozi) și să folosească modul sage? Și încă ceva Hinata moare în lupta cu pain? Când îl apără pe Naruto? Fundiță!

Răspuns Câştigător
| Ciprian09 a răspuns:

Naruto,sage mode, episodul 154-163! Hinata moare in lupta sa cu pain, dar pana la urma Nagato(Pain) ii invie pe toti cei care au murit in atacurile lui Pain din Konoha! singurul care nu a fost reanimat, a fost Jiraya, din cauza corpului fizic care nu a fost gasit! bafta la anime! este super daca te uiti pana la capat!

| Badpornyy explică (pentru Ciprian09):

Ms! Da te contrazic la un amănunt: Hinata nu moare, pentru că am văzut toate episoadele până la 500 cât are Naruto Shippuden. Și în ultimul episod Naruto se însoară cu Hinata!
PD: Am postat întrebarea înainte să cercetez )) chiar nu știam.

1 răspuns: