| kyjonopsy a întrebat:

Am cateva intrebari legate de pariu cu viata.de ce in episodul de sarbatori nu apare diana(sau cum o chema pe fata aia indragostita de prof ). de ce zicea ioana ca de vreme ce anca nu a fost la balul bobocilor nu s-a imbolnavit? doar nu s-a imbolnavit de la bal e stupid! nu vi se pare ciudat ca chiar bunicul lui andrei voia sa-l omoare in sensul ca voia sa-l deconecteze de la aparat? nu credeti ca regizorul nu respecta reactiile bolii sarei daca aceasta nu-si ia pastilele? ar fi trebuit sa nu gandeasca bine, sa fie mai ticnita zice mama care e doctor. funda daca vreti si daca imi place raspunsul.

2 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Pentru ca la bal Anca a lesinat (s-a desihratat) si un medic de la spital a pus-o la pervuzii si nu stiu ce prostii i-a dat si a facut stop cardiac sau ce.

| kyjonopsy explică (pentru ღDiissyღ):

Mdaaa...nu-i un raspuns bun.altele?