| Bacemi a întrebat:

Ati accesat http://www.TPU.ro/......asa-ca-de/

Eu spun ca e o idee buna. Ba mai mult, as completa spunand ca ar fi mai bine daca ar fi o noua categorie intitulata " Filme si carti ". Ca sa nu punem si o categorie separata pentru carti, ca oarecum se leaga cele doua. Ce parere aveti? Raspundeti si voi acolo ca sa incurajam pentru o schimbare in bine? Ca sa mai aerisim site-ul. Sa nu mai fie la conversatii intrebari ce ar avea loc la alte categorii, unele ce ar trebui infiintate. Ce propuneri aveti pentru alte categorii? Sa incercam sa aerisim site-ul un pic. Multumesc tuturor celor care vor raspunde in mod pozitiv acestei intrebari si in special initiativei lui @TPU Player.

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

De acord cu propunerea, este bine daca se specializeaza pentru ca, fiind multi iubitori de film, vor putea sa gaseasca raspunsuri la intrebarile puse de userii TPU si in acest fel, la rubrica "conversatii", se vor putea face schimb de opinii, pentru perioadele mai libere, din punct de vedere al timpului, petrecut pe acest site.

34 răspunsuri:
| A.be.ce a răspuns:

Da, este o idee foarte buna happy

| Atreides2 a răspuns:

Buahaha, asa frate, filme si carti. Pai nu exista deja? Ca simt cum ma apuca Asimov si Herbert de par si ma bate cu cartile lui brian si Heinlein.

| lora3u a răspuns:

Mi-e indiferent... oricum nu prea am timp sa ma uit la filme... :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o idee foarte buna.Ar fi mai usor asa si ar prinde bine aceasta schimbare in bine.Eu sunt de acord!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord!