| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac prieteni pe autobuz,fiind ca am decat doua prietene, si imi este rusine fiind ca sunt in clasa a 10 a 11 a si eu in a 8 a, si nu stiu cum sa intru in vorba cu ei.Multumesc anticipat:*Dau funda.

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Simplu, te urci pe autobuz si chemi lumea care vrea sa ti fie prieteni sus pe autobuz si asa vei avea prieteni pe autobuz si ca sa te auda mai multa lume sa strigi cu o portavoce. sa ai grija sa nu cazi de pe autobuz sa te ranesti laughing

| skrillex79 a răspuns (pentru eurynomus):

Asa o sa fac laughing.Dar daca o sa cad vi sa ma prinzi tu? laughing

| skrillex79 a răspuns:

Imi cer scuze ca am pus doi''fiind ca''acum am vazut.