| Anelise_2071 a întrebat:

Care expert in TPU va place cel mai mult? Credeti ca merita titlul de "expert"?
Uitati clasamentul:
http://www.TPU.ro/useri

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Brigaela e clar persoana care merita cel mai mult titlul de expert. Din randul expertilor ii apreciez foarte mult si pe April, Nony, Aqualuna si Emanuellex. Sunt si destui utilizatori ai comunitatii care nu sunt inca experti dar care ar merita mai mult decat unii ce poarta acum titulatura aceasta. Cum de altfel si din restul expertilor sunt inca destui multi altii care merita apreciere.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi spune că-ţi place unul. Dacă au fost aleşi, au fost aleşi pentru ceva, pentru că merită.

| Deeiu a răspuns:

In mod clar Brigaela!
Este cel mai bun psiholog pe care-l poti gasi onlinehappy
love struck`