| AnaBlackVampire a întrebat:

Hello!

Daca s-ar da titlul "expert t/a" cine credeti ca l-ar lua?
Cine credeti ca l-ar merita?

Bye!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihi, multumesc, dar cum naiba daca eu intru pe T/A de 5-6 ori pe saptamana, maxim laughing?

Eu daca as nominaliza, as face-o pe mai multe premii, sa zic asa.

Cretaker pe veci, mai trebuie' sa zic de ce?
Apache - pentru inteligenta si pentru ca apare mereu cu un raspuns, o varianta de gluma la care nu s-a mai gandit nimeni inainte. Cel putin asa imi pare mie
Kazimir - pentru poeziile de pe blogul lui
Mufla - pentru creativitate
Bastet - creativitate si originalitate
ChioruL - pentru caterinca ce o face la stiti voi ce categorie. Si pe buna dreptate.

30 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimeni...un expert t/a si-ar lua toata categoria in cap pentru ca ar trebui sa fie dur si sa isi faca datoria de expert, dar in acelasi timp sa fie si amuzant!
...nu prea gasesti persoane si amuzante, si sa isi ia rolul in serios

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai cred ca ar fi nominalizati:
jelli,kazimir,apache,mufla, si ar mai fi cativa, dar nu imi amintesc happy

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,da,dar in cazul tau e calitate, nu cantitate happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Eh, multumesc daca e sincer.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-s pupincuristawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Ma bucur atunci happy.

| Bastet a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol,mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Hihi, multumesc, dar cum naiba daca eu intru pe T/A de 5-6 ori pe saptamana, maxim laughing?

Eu daca as nominaliza, as face-o pe mai multe premii, sa zic asa.

Cretaker pe veci, mai trebuie' sa zic de ce?
Apache - pentru inteligenta si pentru ca apare mereu cu un raspuns, o varianta de gluma la care nu s-a mai gandit nimeni inainte. Cel putin asa imi pare mie
Kazimir - pentru poeziile de pe blogul lui
Mufla - pentru creativitate
Bastet - creativitate si originalitate
ChioruL - pentru caterinca ce o face la stiti voi ce categorie. Si pe buna dreptate.

| LoL a răspuns:

Apache...cu siguranta Apache.e un user inteligent dar cu un simt al umorului dezvoltat!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea răspunsurilor și activitatea pe site, fără glumă!
Pa, pa.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Apache

| MoonLight a răspuns:

Eu...hee hee

Hai frate terminati cu intrebarile astea. Au mai fost puse. Cauta pe Google.

| Dumnezău a răspuns:

Sfantul Pulifrici...

| CautNume a răspuns:

Nu cred ca doar unu

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Chiorul

| Șosețică a răspuns:

PinguinuL, lume, smendasmen, putifer, mufla, bujie zic eu tongue

| xMary a răspuns:

Normal ca tu.

| xMary a răspuns (pentru xMary):

Ce pupincurista esti raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru xMary):

Tu vorbesti singura, frumoaso? Stii, imi plac persoanele cu multipla personalitate, care vorbesc cu mai multe persoane din ele insasi big grin.

| xMary a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am multe personalitati. Deci ma placi?
O, ce draguta esti! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru xMary):

Sunt o faina, nu trebuia sa imi spui blushing. Si da, si tu esti si mai faina, dar cealalta tu nu pare asa. Deci, cum judecam?

| xMary a răspuns (pentru anonim_4396):

Grea decizie thinking Pai eu minus cealalta eu da cam frumusica. Nu crezi?
PS: Nu ma pricep la matematica. Nu stiu cu ce se mananca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xMary):

Cu varza, ca nici eu nu ma pricep, fainaOnlyxDv1.

| AnaBlackVampire explică (pentru xMary):

Multumesc?!

| AnaBlackVampire explică (pentru xMary):

Macar recunosti laughing deci automat nu esti.

| mona a răspuns:

Normal ar merita cine are mai multe funde

| NevăstuicăxD a răspuns:

Ăăăă
Eu
Nu -__-(majusculeleleellee lu mă-saaa)

| wPapy a răspuns:

Apache

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gogu

| MarieKanker a răspuns:

Apache
Muflă
Bujîe
Sau Șosețică.