| Sabiiina001 a întrebat:

Ce crezi despre serialul Nini? happy

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu... pur si simplu nu am cuvinte, ador acest serial! Imi place aceasta poveste de dragoste asa inocenta si in acelasi timp plina de iubire si intelegere. Asa va fi pana la urma. Eu m-am uitat pana la sfarsitul serialului.crede-ma este super super frumos!

Daca si tie iti place si vrei sa afli ceva, iti spun! Vb pe privat! Pa-pa!happy

9 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Imi place la nebunie love struck.

| denisacosmina98 a răspuns:

Este totuşi un serial drăguţ, dar tot nu mă prea dau în vânt după el.happy

| Fifylici a răspuns:

E o prostie!
Fara suparare dar nu are o logica.

| Viviannnnnna a răspuns:

Este frumos big grin
dar ce nas are si Nini si Vikky...
cea mai frumoasa e Celina. Lola ...si sofia tongue

| IrInA9618 a răspuns:

Mie imi place mult, sunt o fire careia ii plac foarte mult povestile de genul asta happy, daca si iti place da-mi id prin mesaj si mai vb :*

| RoXiiiAliina a răspuns:

Imi place mult:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta Romania in cel mai tensionat site intre tari si oameni ,ajuta Romania sa impuna respect!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este tare tu ce crezi?

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

E cel mai tare pe care l-am vazut pana acum!