| goiceeaalinaa a întrebat:

Ce jucarii se pot pune in colivia unui perus? Cat costa osul de sepia, recipintele si clopotei?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde cat de mare este colivia, osu de sepie intre 5 si 10 lei recipient de mancare si apa banuiesc 5-15 lei ambele.

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Osu de sepie : 5 - 10 lei
recipientul : cam 10 lei
iar clopoteii : 7 lei

| Brâncuşi a răspuns:

Poţi pune multe, depinde de venit iar un os sepia este în jur de 8-10 lei eu nu prea m-am bazat pe un papagal, şocâtele şi peştii au fost mult mai de preţ!
O seară minunată!

| CannbalCorpse a răspuns:

Eu cumpar de la Kaufland os de sepie, mancare, recipient, osul e cam 7 lei, mancare 6-10 lei si recipientul de apa 5 lei, clopoteii 6-7 lei.

| Ramona000 a răspuns:

Osu de sepie : 5 - 10 lei
recipientul : 10 lei
iar clopoteii : 7 lei
poti sa-i mai pui oglinda

| Against a răspuns:

Osu de sepie : 5 - 10 lei
recipientul : cam 10 lei