neluL
Întrebare recomandată | neluL a întrebat:

DEZACTIVEAZA TIMELINE (CRONOLOGIA) - FACEBOOK
Timeline sau Cronologia pe facebook este o noua interfata a facebook. Daca ai activat aceasta cronologie si doresti sa o dezactivezi, mergi la http://www.timelineremove.com/ In partea de jos iti apar tipurile de browser care suporta extensia Timeline Remove si aici da click pe tipul de browser care il folosesti http://i.imgur.com/VzeiV.png Se descarca si instaleaza extensia. vezi foto - http://i.imgur.com/4U3N6.jpg Succes! :-h

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Chiar daca am pus nota 10 postarii tale, tot ma frustreaza faptul ca nu-ti pot da funda!
La cati useri vei face fericiti cu postarea asta si un buchet de funde tot prea putin este!happy

96 răspunsuri:
| Copilasu19 a răspuns:

Lol! Mie nu imi mergecrying! FaceBook a raportat site-ul ca fiind spam si nu mai mergecrying!

| neluL explică (pentru Copilasu19):

Ce browser folosesti ?

| Copilasu19 a răspuns (pentru neluL):

Pai foloseam Internet Explorer dar mie nu mi-a mers.Dar pe Chrome si Firefox merge.am incercat mai tarziubig grin!

| LATELY a răspuns:

Mersii mult mai Nelutule happy Ma tot chinuiam sa scot timeline-ul si cu ajutorul tau. a mers!

| Larysukku a răspuns:

Buna! Eu intru pe net cu Opera iar in lista de browser-uri nu este Opera.Ce sa fac?

| neluL explică (pentru Larysukku):

Folosesti unul din browserele din lista!

| ixStronger a răspuns:

Multumesc!

| Pretending a răspuns:

Nelule, you are my hero.

| X_6706 a răspuns:

Buna. Am o intrebare. daca urmez pasii de mai sus imi va disparea doar mie timeline-ul dar ceilalti ' vizitatori ' il pot vedea sau cand dispare, dispare cu totul?

| neluL explică (pentru X_6706):

Iti dispare doar tie! Ceilalti te vor vedea cu Timeline!

| wiliamss422 a răspuns:

Wawww... chiar a mers :O

| RRoxana a răspuns:

Mersi mult credeam ca nu mai scap,,, e o PORCARIE!

| alinalln1717 a răspuns:

A mers, mersi mult :*

| alinalln1717 a răspuns:

Merge, mersii mult :*

| elenukirina a răspuns:

Intrdevar functioneaza ...doar ca numai tu vezi ca nu il mai mai restul il vad cum l-ai avea...aiurea!

| Bordea_Izabela_1998 a răspuns:

Zice ca pot dauna computerului dumeavoastra si nu pottt crying((

| neluL explică (pentru Bordea_Izabela_1998):

Da-mi detalii! Ce windows ai? Ce browser folosesti? Unde iti scrie ca ''poate dauna computerului dumneavoastra''? In fereastra aceea in care iti apare mesajul ce-ti scrie in stanga sus?

| Heart_Lidia_1913 a răspuns:

Si cum sterg albumul cu coperta care a ramas de la cronologie? puppy dog eyes

| neluL explică (pentru Heart_Lidia_1913):

Sterge pozele din album ->albumul neavand pozele se dizolva si apoi daca mai vrei poti sa incarci pozele la loc.
SAU-> click pe profilul tau->click pe fotografii->click pe album->click pe ''Editeaza albumul'' ->aici in fereastra deschisa da click pe-> Sterge Album.
Vezi foto -> http://i.imgur.com/CML9O.jpg http://i.imgur.com/WNNKI.jpg Bafta!

| schweeps a răspuns:

Sper ca ati vazut cu totii care ati instalat, ca acea extensie are acces la absolut orice din PC vostru. Mie nu mi se pare in regula acest lucru

| Copilasu19 a răspuns (pentru schweeps):

Tie nu ti se pare in regula nici ca 2-1=1 da na. ce sa faci rolling on the floor!