neluL
Întrebare recomandată | neluL a întrebat:

DEZACTIVEAZA TIMELINE (CRONOLOGIA) - FACEBOOK
Timeline sau Cronologia pe facebook este o noua interfata a facebook. Daca ai activat aceasta cronologie si doresti sa o dezactivezi, mergi la http://www.timelineremove.com/ In partea de jos iti apar tipurile de browser care suporta extensia Timeline Remove si aici da click pe tipul de browser care il folosesti http://i.imgur.com/VzeiV.png Se descarca si instaleaza extensia. vezi foto - http://i.imgur.com/4U3N6.jpg Succes! :-h

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Chiar daca am pus nota 10 postarii tale, tot ma frustreaza faptul ca nu-ti pot da funda!
La cati useri vei face fericiti cu postarea asta si un buchet de funde tot prea putin este!happy

96 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns (pentru neluL):

Nu stiu cumlaughing. mersii big grin!

neluL
| neluL explică (pentru Criiistinutsa):

Descarca si instaleaza Firefox in limba romana de aici
http://www.mozilla.org/ro/firefox/fx/

| TurboBoost a răspuns:

Mergeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. MERSI MULT MULT MULT MULT de tot. Dar am o intrebare. daca sterg extensia mai imi merge?

neluL
| neluL explică (pentru TurboBoost):

Daca stergi extensia iti apare cronologia de pe facebook! Deci, nu mai merge!

| Heart_Lidia_1913 a răspuns:

Si cum sterg albumul cu coperta care a ramas de la cronologie? puppy dog eyes

neluL
| neluL explică (pentru Heart_Lidia_1913):

Sterge pozele din album ->albumul neavand pozele se dizolva si apoi daca mai vrei poti sa incarci pozele la loc.
SAU-> click pe profilul tau->click pe fotografii->click pe album->click pe ''Editeaza albumul'' ->aici in fereastra deschisa da click pe-> Sterge Album.
Vezi foto -> http://i.imgur.com/CML9O.jpg http://i.imgur.com/WNNKI.jpg Bafta!

| Alinu7 a răspuns:

Mersi mult! chiar era enervant cu timeline straight face

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

VAI Multumesc multhappy

evenso
| evenso a răspuns (pentru neluL):

Ete ne...ce succes aiwinking - si destept si frumos big grin

neluL
| neluL explică (pentru evenso):

big grin Ete na! ...si cu bani in buzunar! big grin

evenso
| evenso a răspuns (pentru neluL):

Logic, cine e destept are si bani happy si... altecele tongue

neluL
| neluL explică (pentru evenso):

Si devreme acasa! Uitasem ce era cel mai important big grin pentru voi fetele.

| RuxiLysm a răspuns:

Mersiiiiiiiii multtttttttttt

| justsmk a răspuns:

Foarte buna postarea! Pacat insa ca nu se poate dezinstala acest timeline cu adevarat. Oricum foarte folositor pentru majoritatea care e nemultumita si tot cauta raspuns.

| ßia a răspuns:

Multumesc enorm!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi mult! Credeam ca nu mai scap de el

| snfchj a răspuns:

A fost de bun ajutor merci

| temugin a răspuns:

Ms mult!

| AlexanderTheG a răspuns:

Lam incercat si eu si functioneaza...
Imi dai mie funda? big grin

| DuLcyK a răspuns:

Nu functioneaza am urmat toti pasii si tot nu functioneaza :-(( :-((

| DuLcyK a răspuns:

Multumessscc mult de tooot acum facebook'ul meu a devenit cum era inainte esti cel/cea mai taree love struck mersiiii love struck

neluL
| neluL explică (pentru DuLcyK):

Care sunt pasii, ce browser folosesti, ce versiune de browser, si ce nu merge?

| DuLcyK a răspuns (pentru neluL):

Am incercat, si din greseala acum am sters extensia aia ce fac?/? ajuta-maa puppy dog eyes

neluL
| neluL explică (pentru DuLcyK):

Reinstaleaza browserul! Curata registrii cu Ccleaner dupa dezinstalarea browserului.

| DuLcyK a răspuns (pentru neluL):

Gata, iti multumesc foarte mult.

| conan20 a răspuns:

Chiar functioneaza! multumesc mult!

| ixStronger a răspuns:

Multumesc!

| daηă a răspuns:

Merge, dar numai la GoogleChrome.De exemplu, daca intru pe alt browser si imi caut profilul, tot timeline este.

neluL
| neluL explică (pentru daηă):

Merge in Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla firefox si Safari. In fiecare browser trebuie instalata extensia!
Tu ai instalat doar pe un singur browser (probabil cel care il folosesti mai mult). Daca instalezi extensia si in celelalte browsere care le ai, atunci nu se mai vede Cronologia!

| 6111992 a răspuns:

Buna eu nu stiu cum am facut am facut un test pe google si mi-a zis daca vrei sa afli tot rezultatul intra in cont daca nu ai cont conecteaza-te pe facebook m-am conectat si mi s-a schimbat in timeline acum nu stiu ce sa fac ca sa il fac la loc nu stiu nu pot umbla undeva la setari sau ceva de genu am inteles ca pot sa il fac dar numai eu il vad normal nu exista nimic ca sa fie ca inainte si alte persoane sa imi vada profilul normal va rog frumos daca stiti dati-mi un raspuns.