| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. De cateva zile mi se intampla ceva ciudat. Deci, nici nu stiu cum sa va spun. Tot timpul cand alerg, sau uneori chiar cand merg ma sageata glezna piciorului, ca si cum cineva mi-ar baga o sabie in glezna si cad. Asa mi s-a intamplat azi la ora de sport alergam cu o fata si dintr-o data ma sagetat glezna la piciorul drept si era sa cad numai ca m-am prins de prietena mea care sa afla langa mine. Dupa cateva secunde cand am accelerat ma sagetat si la celalalt picior. Am crezut ca mi s-a parut dar nu era asa. Dupa m-am dus in sala si jucam volei cu fetele. Si dintr-o data m-au sagetat amandoua glezne si am cazut jos. Si nu e prima oara cand mi se intampla asta. De cateva zile patesc asta si sunt cam speriata. Ce sa fac? E grav? Trebuie sa ma duc la doctor?:-s Voi ce sfaturi imi dati? Multumesc mult dau funda+vot.

1 răspuns:
| Andrada003 a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme de sanatate.La efort.Incearca sa nu te mai expui asa de tare! Calmeazate stai in pat nu te gandi la nimic...