| anonim_4396 a întrebat:

. Am nevoie de ajutorul vostru . De cateva zile mi se intampla ceva ciudat . Deci , nici nu stiu cum sa va spun . Tot timpul cand alerg , sau uneori chiar cand merg ma sageata glezna piciorului , ca si cum cineva mi-ar baga o sabie in glezna si cad . Asa mi s-a intamplat azi la ora de sport alergam cu o fata si dintr-o data ma sagetat glezna la piciorul drept si era sa cad numai ca m-am prins de prietena mea care sa afla langa mine . Dupa cateva secunde cand am accelerat ma sagetat si la celalalt picior . Am crezut ca mi s-a parut dar nu era asa . Dupa m-am dus in sala si jucam volei cu fetele . Si dintr-o data m-au sagetat amandoua glezne si am cazut jos . Si nu e prima oara cand mi se intampla asta . De cateva zile patesc asta si sunt cam speriata . Ce sa fac ? E grav ? Trebuie sa ma duc la doctor ?:-s Voi ce sfaturi imi dati ? Multumesc mult dau funda+vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zendaia234 a răspuns:

Si eu patesc tot asa cand merg sau cand alerg doar asa dintr-o data nu stiu ce sa spun dar ar trebui sa te duci sa-ti faci un consult medical ca si eu am facut.