| Mallinutza a întrebat:

Hey! Vreau si eu statusuri. Dar nu vreau linkuri. mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si bărbaţii iubesc şi iubesc frumos!

Am ajuns la concluzia că unii oameni se bagă în viaţa noastră doar din simplu motiv că e mult mai interesantă decât a lor!

Există o diferentă între a te da bătut şi a şti când să te opreşti pentru că ai suportat suficient.

1 răspuns:
| Rudii a răspuns:

1)ღღº•♥face ` m0fTuriiii cU `baNiii `. Nu`i mai c0NviNe `pustaNiiiiiiii `! kiss waaAaa, o fiiiiiiiiiiiiii ` e asA da yOp tot O beeeeeeeeeesk`! kiss ღღº•♥
2)ღღº•♥ Si de restul'thinking cArAmel[ee]! laughing ღღº•♥
3)poate ne-am mai cerTat dar tot ne-am impacaT love struck. `
4)kiss ♥ you are primary in my life ♥ kiss
5)Hranejte`te q iluzii, da` baga`ti realitatea prin perfuzii. straight face
6)ಌTΞ √oٱ ٱubٱ Lª NέŝF∂яŝٱT Nu Juя Dд` Tٱ PяoMٱTಌ
7)Exist, respir, zambesc big grin, iubesc, love struck cred, sper, doresc drooling, visez day dreaming, caut, lupt, j0k, c0ntinuu`i, inving, ascult, privescbatting eyelashes, admir smug, ignor oh go on
8)tRaiesC` intr`O` Lumee` De` vis` undee` totul` e ` permiS`love struck!
9)O tipa bine langa tine,Nu va sta doar pana maine. Vrea si ea sa-si ia.,,,O rochie Gucci,un top Armani.,, Parfum Dolce, blugi Cavalli!winking
10)"~: Barfa` e RecLama Fara` pLaTha`. ~: DeCi. BarfeSthe` Fah`... ~: OriCum nOi vom fiI maI CasThiGathe`