| zapacel a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru mess mai noi si frumoase! Nu vreau linkuri! Si vreau cat mai multe...

Răspuns Câştigător
| mirunapink a răspuns:

Si o vezi doar pe ea... da semne ca ar vrea.totul e doar in mintea ta
cand viata e alb-negru cu ea/el aceasta pare roz
nu plange ca s-a terminat, ci zambeste ca ai scapat
daca zambesc cand am facut un lucru rau atunci stiu pe cine sa dau vina
un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind
Am fost obligata sa-ti arat un zambet fals

Am tot timpul inainte ca sa vad cu ce m-aleg.

Sa ma urasca toti, dar sa ma iubeasca cine trebuie

te`ai lasat de val purtat si pe mine m`ai uitat.
Toti imi spun ca nu esti pentru mine...foarte bine, sunt eu pentru tine
Ai zis ca mai vrei o sansa s-arati ca nu esti ce pari Si ti-am dat... doar un minut sa dispari.

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul
Toate Adunate, SI acum realizate.Tot ce e frumos, stii ca nu dureaza.Totul e in Plus Si mai pe inteles.Gandul La tine deja e un fel de stress
BINE SA STII CA NU POTI FUGI DE TINE SI CA DOAR PRIN FILME ACTORII SPRAVIETUIESC PRIN RUINE.
Intr-un cocktail ciudat azi am amestecat o sticla de iubire si putin pacat
Viata`i frumoasa profita de ea ca sa te distrezi si sa le faci in ciuda altora

Orice prost poate sti scopul e sa intelegi

Hotii iti cer banii sau viata! femeile le voi pe amandoua

Toti ma vorbesc de parca ma cunoscfara sa stie cine sunt sau cine am fost...am avut multe dorinte care nu s-au implinit, am facut multe greseli dar pe toate le-am platit

Adevarul este un lux pe care nu til permiti costa prea scump si ti`e ai usor sa minti

De ce barbatii cu BMW`uri au succes la femei? Pt ca ele citesc printre randuri be my whife

Multi vor sa traiasca la limita rebel, dar fug

Nu iti fie teama, in dragoste se merge la risc. Depinde de noroc! Arata - ti sentimentele cat esti in viata pentru ca dincolo de moarte poate fi prea tarziu…!

nu-i frumos ce-i frumos. e frumos ce-mi place mie!

exista frunze care nu cad. exista focuri care nu se sting niciodata. exista amintiri care nu pier.

daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo

bafta:*
popikbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-All this time in love with you was cry
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
-Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza. Nu prea o intereseaza ce urmeaza
-Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
-E felul tău de a fi, să mă faci să te iert mereu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
-Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
-Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam
-Daca tot te schimbi, schimba`te cum erai la inceput!
-Aş vrea să fiu cum o să fiu aşa că lăsaţi-mă să trăiesc aşa cum ştiu Lăsaţi-mă să fac şi bune şi rele ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele
-Iubesc oamenii incepand cu mine love struck
-Nimic nu se uita! Totul se simte!
-Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze
-Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt.hee hee sincer. te-as iubi si eu din cand in cand
-Te mai aştept o zi sau poate două şi dacă vii mă fac că ploua
-Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă!
-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!
-Nu contează cât ai, ci cu cine împarţi
-Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine
-Iubim fara sa stim ce e iubirea, iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim
Sper sa iti placa big grin

| Mihaela_5188 a răspuns:

Pot sa ti-l donez pe al meu: Someone wants to kill you, but you know that your destiny will always save you
Semnat: Mihaela

| lly a răspuns:

-Din nou simt ca mi-e dor, imi doresc sa fiu cu tine, impotriva tuturor
-Voi merge inainte, inapoi nu voi privi
-Nu este niciodata prea tarziu sa fii cine ai fi putut fi
-Fi stapan pe tine insuti si vei stapani lumea
-Am o vorba de la tata, intr-o zi se-ntoarce roata
-Am avut zile in care am fost fericit, am avut zile in care am fost necajit, am avut zile in care era sa mor, toate le-am trecut usor
-Nu exista om fara greseala, dar unii sunt prea din cale afara
-Tot ce nu ne omoara, ne face mai puternici
-Nu-s, cauta-ma in dictionar!
-Suna-ma cand simti ca-ti este dor de mine!
-Voi fi intotdeauna aici pentru cine mi-a fost alaturi la bine si la greu, iar cine nu, feriti-va de ziua in care am sa prind tupeu
-Am invatat sa fiu ca tine, sa-mi pese doar de mine
-Nu mai am nevoie de tine, te vreau offline
-Orice baiat care se respecta, are langa el o bruneta
-Sunt tot ce ai avut si n-ai putut pastra, sunt tot ce ai avut si nu mai poti avea
-