| lorena283 a întrebat:

Vreau si eu multe statusuri frumoase...despre orice... fara linkuri! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.

1. We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe)

I love you domnisoara Si sunt very mahnit Caci when i speak engleza You razi necontenit. I know esti englezoaica But it isn't important Amorul meu for tine Is very palpitant. I can't to sleep azi-noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa-ti tell iubirea me

don't worry ,be happy(nu te ingrijora,fii fericit)

Don’t interrupt me when i’m talking to myself!(nu ma intrerupe cand vorbesc cu mine insumi)

2. Don’t be sad, don’t be blue.Frankenstein was ugly too (nu fi trist, nu fi suparat, si Frankentein era urat);

3. He who laughs last, laughs best! But he who laughs first , sees the point (cel care rade la urma , rade mai bine! Dar cel care rade primul,intelege poanta);

4. To be or not to be, this is the question (a fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea);

5. A bad workman always blames his tools (un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte)

6. A bird in the hand is worth two in the bush (o pasare in mana face mai mult decat doua pasari din tufis);

7. A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind (un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta)

8. A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste);

9. A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic);

10. Always imitate the behavior of the winners when you lose (intodeauna imita comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi);

11. I can`t live my life without my angel!;x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]

12.Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]

13.Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]

14.Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi,spera pentru maine)

15.Good friends are like stars.you don't always see them,but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

16.Sick of crying .tired of trying .Yes! I`m smiling! But inside I`m dying ...(M-am saturat sa plang.M-am saturat sa incerc.Da!Zambesc! Dar inauntru mor.)

ntai trebuie sa inveti regulie jocului si apoi trebuie sa joci mai bine ca toti ceilalti.

Don't drink and drive...smoke and fly.

Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.

. Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.
Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

A B C D E F G H I J K L M.mi-e dor de tine !

Prietenia care a incetat nici nu incepuse.
E preferabil sa starnesti invidie, decat mila.

Toţi îţi vor binele. Nu ţi-l lăsa luat.
Femeia frumoasă este bună o săptămână, femeia bună este frumoasă toată viaţa.

În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.
Ca să ajungi în rândul oamenilor, trebuie să intri, nu să te strecori.
Fii atent la cel care te vinde şi zice că te pune în valoare!
Cine nu are ce spera nu are ce despera.

Ti-am vazut ochii de`o mie de ori.
dar, inca ma mai pierd in albastrul lor.

E totul scrum
A mai ramas doar fum ma pierd usor
Ceva se stinge in mine.

Eu te vad ca pe un inger
Tu stii doar sa-mi faci rau.

Si nu pot,nu pot sa stau fara tine
Caci daca suntem impreuna
Definesc cuvantul "bine".

Suntem diferiti.totusi.Ne potrivim
Si am stat unul langa altul cand toti vroiau sa ne despartim

Ce e frumos dureaza mult prea putin
Ca stii uneori clipele dulci se prefac in venin

Ai ramas in mintea mea, nu te pot scoate nici sa vreau
A ramas amintirea,doi copii ce se iubeau.

O secunda fara tine ma umple de dor.
de tine nu ma pot satura.

ntru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine:X

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost.Tu incercai sa te ridici….el te tragea in jos.Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti,ca tine sunt putine dar ca el sunt toti!

Cum poti dormi stiind ca visele tale sunt la mine in brate? cum vrei sa pot sta fara sa te tin in brate ? si sa dorm… fara sa te visez in somn? si sa plang… fara sa ma faci fericita?

Imi va fi dor…

Imi va fi rece…

Dar timpul nu va vindeca…

Ci doar va trece…

Intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA.DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA: daca eu exist tu ce rost mai ai?PRIETENIA raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima…

Poate incerc prea mult sa m-amagesc… ca te pot uita, dar si-acuma simt pe buze… uneori… sarutarea ta!

Un carbune aprins

E usor de stins

O dragoste adevarata

Nu se stinge niciodata :X

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt… azi toate astea ma streseaza. as vrea sa mai fiu macar acum putin copil…

Ai fost fructul interzis din care am muscat… Acum fara tine totul e schimbat

M-am mutat pe strada inimilor frante, in blocul suferintzei, la etajul dezamagirii, in apartamentul lacrimilor…

Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta…

Tine-ma aproape caci s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un DIAMANT in timp ca colectionai pietricele.

Pe-o petala de lalea,iti trimit adresa mea: ORASUL DORULUI,

STRADA AMORULUI,

JUDETUL IUBIRII,

BANCA INTALNIRII

Intr-o noapte o stea m`a intrebat:"De ce nu il lashi daca te face sa plangi?"….i-am raspuns:"Stea tu tzi’ai parasi cerul?"

* Daca cineva va scrie cu un cub de gheata pe soare sa stii ca te VA IUBI mai mult decit mine

Atunci cand iubesti pe cineva, deseneaza un cerc in jurul numelui acelei persoana in loc de o inima, pentru ca inimile se pot frange, insa un cerc nu se sfarseste niciodata.

As vrea sa fiu un nor, sa ma transform in ploaie, pe trupul tau s-ajung siroaie. De cate ori ma vei privi de-atatea ori sa-ti pot sopti "iubeste-ma, te pot iubi."

O sa-ti ascund buzele pe fundul marii sa nu ti le sarute nimeni. Ochii sub un crater de vulcan sa nu ti vada nimeni, iar inima ti-o leg de-a mea sa ramanem uniti!

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde ca sufletul ma doare…

Iubesc 3 lucruri: soarele, luna si pe tine. Soarele ziua, luna noaptea si pe tine non-stop!

Sunt Simpla,Da Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea,sa nu-mi faci rau,Sunt atat de Inofensiva incat O Sa-Ti Para Rau

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala

De ce ploua azi? de ce plange cerul? eu cred ca plange pentru mine… oare?

sau pentru tine… asa sa fie? dar ploua prea mult, cred ca plange

pentru amandoi, pentru ca inca nu ne-am gasit, maine daca e soare ,

ce zici ne intalnim?

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa'ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA!si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Vrei bani?Banii n-o sa cada din cer!Vrei prieteni?Invata sa vorbesti sincer!Vrei respect?Invata sa respecti,sa oferi!Trebuie sa meriti tot ce ai!Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange !Capul sus sunt alaturi de tine !Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum,o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Nu sunt complet inutila,cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut.

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata!

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !
regrete , lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri , si ai ingropat ziua de maine !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

DND, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti...
Distanta ne desparte si totusi ne apropie….raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc;totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau…Strig la cer si fug departe … strig continuu si ma pierd in noapte … acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni!
Strig la cer si fug departe.strig continuu si ma pierd in noapte … acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni
Priveste in jur.ESTI UNIkA, gaseste UNIkUL si nu mai privi in jur!
Nu conteaza cat ma iubesti... atata timp cat te prefaci!
Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura ,eu cred ca este indiferenta
Daca as spune ca te plac, te-as minti … TE IUBESk !
O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor . si s-a prefacut intr-un vis de amor ...
E o nebunie sa urasti toti trandafirii,doar pentru ca te’a intepat un spin!
Dragostea se naste din priviri , creste pe buze si moare in lacrimi...
Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita!(Pascal)
Ce e dragostea? Nevoia de a iesi din tine insuti.[Ch. Baudelaire]
Ce sublima copilarie este si amorul ! (Al. Dumas - fiul)
Picioarele tale sunt obosite ? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua...
Sarutul tau inca il mai simt pe buze. ma faci sa plutesc atunci
Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
Cea mai stranie formã de a îndepãrta pe cineva este a sta lângã el si a sti cã nu-l vei putea avea niciodatã.
Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.(John Gay)
Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi ?
Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi
Adesea, oamenii uita ca una din componentele importante ale dragostei este vointa de a iubi.
Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si prietenia incepe cu tine si cu mine...
Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare...
Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna
Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi
Alfabetul incepe cu litera "a", numaratoarea cu "1″, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine
Ce sublima copilarie este si amorul...
Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi ? (Petrarca)
Afectiunea este germenele pasiunii. Pasiunea este germenele celei mai perfecte iubiri.
Cand dragostea vorbeste, vocile tuturor zeilor para fi adormite in armonia raiului. - William Shakespeare
Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi;cine-o da, o primeste inapoi...
Credinta castiga cel mai mult, umilinta primeste cel mai mult, dragostea insa lucreaza cel mai mult.
Priveste-ma. tine-ma de mana. tine-ma in brate si apoi SARUTA-MA !
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!
Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul
Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul… rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bukurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare…
Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare
Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit
IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista
Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seka… Am sa te iubesc si atunci cand stancile se v-or topi… Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi
Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermekat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! ! !
IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul
Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spune Te Iubesk cu o singura privire !
Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…
Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’
Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC
Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pentru mine:tu sau viata? Eu voi spune ca viata iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pentru mine tu esti viata ! "
As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine !
Intr-o noapte o stea m-a intrebat: De ce n-o lasi daca te face sa plangi? I-am raspuns: Stea tu ti-ai parasi cerul !?
E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste si acela sunt EU
Ziua in care te-ai nascut tu sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger !
Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a zis ca un inger nu pazeste alt inger !
Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi aduce la picioare !
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul !

-sa iubesti nu e nimica/sa fi iubit e ceva/sa iubesti si sa fii iubit e totul
-pur si simplu TE IUBESC
-N-are rost sa te minti, n-ai sa mai gasesti alta asa Sunt nebuna si buna in acelasi timp daca stii cum sa ma iei E de ajuns sa-mi spui cat de mult ma iubesti privind in ochii mei
-Langa tine sunt cea mai fericita ca te iubesc si sunt iiubita
-Aici nu e vb d tupeu . Ci de tot ce putem face TU si EU . [Ejti special pentru mine , atat am zs . mi-as dori s daramam impreuna semnu` interzis . ]"
-Daca pana acuma ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza:* . :X
-cata fericire mi-aduci tu iubire nam nevoie de nimic cand am dragostea ta
-Desi par o fata fitzoasa.D tne chiar imi pasa.Doar persoana ta ma intereseaza.s toti ceilalti ma streseaza!Nu spun ca nu am fitze.Dar nu ma comport ca celelalte pizde

Toate te vor macar o noapte . Da n-ai timp d vagaboante [-x! Le vrajesti . Le zapacesti . Le dai idei . Le dai sperante . Da cand vine vorba de iubireee` . Le zici ca ma ai pe Mineee` !

A trecut mult timp NOI doi ne-am schimbat . Toth ce`a f0sth frumosh NOI n`am uitat . Deshi au fosth piedici NOI am rezistath . Cu tine niciodata n`am tzinuth capul aplecath

OK Tai-o, pleaca Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum Arzi in culori, Stinge-te si suflate singura Ca-mi dai fiori

Vise, sperante, zambete, lacrimi, certuri, impacari, nervi, frustrari, fobii, nostalgie, injuraturi, ciudatenii, indiferenta, nechibzuinta, dorinta, fascinatie, dreptate, minciuna, ura.

O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera mea, totul ramâne-n urma mea!

Azi e ziua de mâine pentru care îţi făceai probleme ieri

Nu ştii ? Te învăţăm . Nu vrei ? Te obligăm

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

It.s time for : |i don.t care| !

Spui că e o copilă, dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! ● Arată`i că o iubeşti,nu fi prost ● Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ●

Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la nori:X

Intai doare,apoi trece.O saptamana trece O saptamana plange,urmatoarea **** si petrece,apoi tot la ea se gandeste!

E una dintre zilele alea nasoale

E nemasurabila ,necontrolabila chiar adorabila E inestimabila ,inegalabila ,indispensabila

Sunt un om simplu, mai simplu decât tine, genu de persoană care vrea atât de multe si obtzine!"

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Tacticile tale nu`mi plac. Nu`mi plac lacrimile tale care`mi fac tricoul praf. Viitorul ma sperie mai rau decat te sperii tu de mine. Nimeni nu poate sa ma domine! Retine!

Apari zambind prelungind vara si readuci toata lumina diminetii seara

Ea adoarme in gand cu cineva si nici decum nu esti tu.Ochi reci de gheata, suflete calde le ard.Daca lasi afara sentimente, clar, devii slab

Ca se intampla zi de zi sa iei lectii de la viata scopul tau este de a fi mereu cu-n pas in fata !

O atitudine pozitiva nu-ti va rezolva problemele, dar ii va infuria teribil pe cei ce ti le-au creeat!

sila ?! starea in care nici macar regretele nu-si mai au rostul

Ranile pe suflet manifesta un alt tip de durere indiferenta ei il face sa zbiereeee !

Degeaba vezi daca nu se poate , degeaba crezi daca nu ai in ce degeaba incerci daca nu ai pentru cine

Graviteaza toti in jurul meu fara vre`un reper !

Ar trebui sa incepi sa ma cunosti dupa atata timp. Si te rog, nu ma mai forta sa te mint .

E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare .

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

Si-ai vazut cine ti-e aproape. acum, nu te mai uita in spate.ei au ramas undeva.intr-un colt din inimioara ta ! Lasa-i acolo unde sunt, pentru. ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!

O scena, o multime, multe maini in aer, cu zambetul pe buze.

Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."

N-am stat deloc pe loc si n-o sa stau vreodata Din lipsa de cuvinte iti spun: Niciodata Te umpli de figuri si nu-mi raspunzi la interfon Deschide, eu sunt, sunt matol imi pare rau.

Caz in care-i absolut exclus sa cazi in picioare oricum, vezi sa nu cazi in picioare Ca stiu ca-ti place sa inoti in ura da' nu toti indura Deci vezi ce *** scoti din gura.

Si noi stim c-a trecut mult timp Va trece inca pe-atat presimt In 10 ani mai prind cativa ce mint, Cativa ce tin sa plece, las’ ca trece

Auzi cum urla marea vezi cu ochii tai furtuna da'poate maine trece ca mai trece inca una

Sincer acum nu`mi pare rau ca te-am vazut si fara masca nu exista scuza-ma in cazul tau asa ca lasa

Poa' sa cada tot, poa' sa vin-un alt potop, nu mai conteaza la cate am vazut, la cate am simtit nu ma impresioneaza

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.

Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste-n fata raului si nu va avea nicio putere.

Zambeste, chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi.

Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu .

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului ...

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

Si daca dragoste nu e, parca e bine, dormi linistit chiar daca o iei prin 5 masini straine, tine de tine pe unde umbli si cu cine.

Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti .

Si maine e o zi...si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu .

De-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine. As renunta la toate pentru noi, nu pentru iubire .

Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine .

Mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.

Si poti sa-mi iei ce vrei cand am langa mine toti prietenii mei .

Toti avem probleme, conteaza cum le facem fata, nu le da prea multa importanta, n-ai decat o viata.

Multi cred ca pot gandi pentru noi . Dar noi nu inseamna mai multi . Noi inseamna doar 2 .

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! De aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte, numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti ...e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!

Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Cu timpul înțelegi că doar cel care e capabil să te iubească cu defectele tale, fără a pretinde să te schimbe, îți poate aduce toată fericirea pe care ți-o dorești

Și stând în fața ta mă străduiesc să nu clipesc, ca nu cumva o lacrimă să îmi curgă încet pe obraz, ca nu cumva să vezi că sunt la necaz.

Si n-am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu!

Ochisori caprui si privire cu subinteles.Buze dulci, par saten deja nu mai ai vers.

Si eu care speram. ca tu erai pentru mine cel mai potrivit Acum stiu, da stiu, ca doar m-ai mintit.

Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul.

Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara.

Te aprinzi ca un joint fum dupa fum opreste-te mai bine,c-o sa ramana scrum

Si visez mereu ca am sa ajung departe!Dar frate` sunt gropi care ma trezesc la realitate!

Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

Suntet‏i tot‏i o apa si-un pamânt trasi la indigo.

Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!

Stii ca as vrea sa te vad in fiecare zi
Ca ma gandesc la tine si nu imi doresc
Sa gresesc sa te fac sa suferi ar fi nefiresc
Si chiar de nu vreau sa te supar cumva
Mi-e teama ca as putea sa te pierd candva

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori
In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori

Nu e normal , azi ai zambet artificial . desi esti tanar te gandesti la final.

Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!

Ciudat, inca iti simt absentza, pare aberant...

Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lashi afara sentimente, clar, devi slab!

Prea dureros,prea repede,prea greu,dar te ridici! Chiar daca timpu` lasa cicatrici !

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi

Daca pare a fi prea bine ca sa fie adevarat, atunci chiar asa e

Felul in care o persoana te iubeste este invers proportionala cu cat de mult o iubesti tu

Lucrurile incep sa mearga prost, toate deodata.

Orice lucru care incepe bine se sfirseste prost. Orice lucru care incepe prost se sfirseste si mai prost.

Lucrurile se inrautatesc inainte de a se imbunatati.
Lasate singure, lucrurile se desfasoara de la prost la mai prost.

Cind un lucru iese prost, orice incercare de a-l indrepta nu face decit sa-l strice si mai mult.

Sfatul este ceea ce cerem atunci cand stim deja raspunsul dar ne-am fi dorit sa nu-l fi stiut.

Daca te afli intr-o groapa, opreste-te din sapat.

In conditii de stres, cei mai multi oameni aleg dintre mai multe variante de actiune, pe cele mai proaste.

Daca ceva pare usor, sigur este greu de facut.Daca pare greu, este aproape imposibil de facut.

Nimic nu este atit de usor pe cit pare.

Daca te simti bine, nu-ti face griji.Vei trece peste asta.

Orice solutie genereaza noi probleme.

Logica este metoda sistematica de a ajunge cu incredere la concluzia gresita.

Pentru ca ceva sa devina curat, altceva trebuie sa devina murdar...dar poti murdari totul, fara sa cureti nimic.

Cind ai nevoie sa bati in lemn, observi ca lumea este compusa din aluminiu si vinilin.

Nu exista o limita pentru cit de rau pot merge lucrurile.

Daca o situatie iti cere o atentie deosebita, se va produce simultan o alta care sa te distruga

De obicei un drum fara obstacole nu duce nicaieri.

Bucuria ؛i durerea mمsoarم rمu orele; prima le face secunde, cealaltم secole.

Unde dragoste nu e, fericirea este o imitatie.

greu de plans unde ai ras o data, e greu cand stii ca fericirea in lacrimi e scaldata,dar nu uita tradarea nu se iarta

Sterge-ti lacrima din gene,Lasa-ti ochii tai senini Si nici urma sa nu fie ca ai plans sau ca suspini.

Gata ! Am tras cortina. Nu te mai pot ierta , nici daca iti recunosti vina

Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`!

Poate m-am schimbat.Sau poate doar m-am saturat.

Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Hai sa refuzam orice rol Pe scena regretelor.

Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

Am avut ocazia de a ma juca Qu oricine.si totuji am ales sa te iubesQ pe tiNe!`¦

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

al dracu sentiment , fi atent la piept ce strangi , ca daca azi esti fericit , maine s.ar putea sa plangi

Chiar As plange pentru tine ...Dar imi curge rimelul`!

Adu`ti amiNte ca ?i tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee

Uită`Te bine si analiZeaz? la recee . Ca miNe nu gase?ti mai mUltt` de 10 !`

GânDuri` binNe ascunSse într`Un suflett triSst .

mi-am deschis agenda` la capit0lul` EX tu esti cap de liSta la minciuni cu` te iubesc`

•Nu m-ai pierdut atunci,dar m-ai pierdut acum.

I can't wait to see ya ;x

•E tarziu sa'mi ceri sa fiu cea de ieri !

Ai FoSt DrAgOsTeA MeA . . . PrImA Jy UlTyMa

Gandul e mereu la tine...mai bine da-mi-l inapoi...

Mi-ar placea sa mai fim prieteni si sa mai iesim impreuna, chiar daca ne-am despartit.

Fi atent ! Sa vezi cum doare, când o sa ma vezi nepasatoare !

"• Iti aduci aminthe de acel moment.O poveste simpla fara happy-end ...

Bye`bye N`am sa`ti spun ''mai stai'' !Chiar daca tu inca mai sperai`!

: Me + yOu.=>

te iubeste dar iartal ca e baiat..."

*E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent...Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment;x

*spirith latin iubestidar n`ai noroc , o iei de mica ,o cresti. pana se face frumoasa foc;x

* E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata

*Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

*I'a Zapacit Pe Baietzi A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

O fatha mai dulce decath ciocolatha, O fatha care nu te streseaza ca gagica aia ingamfatha! O fatha pe care o visezi odatha.Da` ea e "fatha lu` tata
Fite,gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun fok sunt fetitz@ smekerita hai p@,!p@,! si gura mica!?

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare :X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

St o fAtA kU tUpEu Sh fAc nUmAi cE vReAu EwO sT o fAtA RaSfataTa dUlCe rAw sH UnIkAtA Sh MuLtE FeTe aR VreA Sa TrAiAsKa vIata MeA

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sUnt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Jtiu K e DoAr O AventUra GOalaJI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana[:X]""

OcHii MaRy.GuRITS`a MIk.TRAsaTuRy D PApUShiK

sunt sUkAra sI imi StA BiNe. PoTi sA Pun OriCe Pe mine….hAlAdIta sI StIlAta Sunt o DuLcEata De FaTa … Cu tAlEnTuL MeU ArMaNi dAu ClAsA La tOtZi pUsTaNi ]"

JtIu cE vReI Sa fACi …dAr mAi bN lAsA
EoH zic Sa nU Te bAgI …ca aI Sa CaZi iN PlAsA
EoH Nu JtIu sA IuBeSk x_xdOaR Sa aMaGeSc…

• • • Nu inTeLeGi Ca n`ai niciun TaLenT? Nu veZi…DegeaBa inCerci sa Ma cOpieZi…Daca Te pOrTi ca Mine Ce`Tsi imaGineZi?…Cine Te CreZi? Nici MinTea/cOrpu`nu Te ajuTa…EsTi dOar vOrba mulTa…Taci si ascuLta! • • •

"kU fOK mA Uit La Poza Ta.Kat Ass Vrea Sa Iesi Din Ea.Dar Nu Se Poate Ce Vreau Eu.Plangand Ma Rog lA D’zeu.Sa Te Skoata In Drumu Meu"

DaK `.Ai TzinutH …lA mn3 Q`adV! .ajA kM sP Uu::.Dc nO mi-aY artatH?"DC?" .:C aU fOst nOmaY vb3 .daR nimic reaL?: c3 sA int3l priN astHa? :.vYna m3a kar3 a foSth?^^^`

am vrajeala neqesara pentru orq domnijoara.qnd ma critiqa l’nchid gura.l ziq.vedeti cu intreceti masura.

"Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu TiNe Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma pOate scHimBa… Eu Nu suNt` REA sunt dOar Cha sHji` TiNe`!

E gReu sA pLinGi aColO.Unde RaDeai OdaTa…Sa VezI cUm feRiciRea…In laCriMi se aRaTa…E GreU sa MerGi pE caLea VieTiI…E o InimA puStiE….E GreU sa SufeRi in TaceRe ….Si NimEni sa Nu sTie

Ma pierD iN amanUnte si nU vaD esenTiaLu’, sUnt pRea aTenTa la deTaLii si nU vaD banaLu’…] [[Io’n viata faC cE vreaU si pE niMeni nU ma daU…Da’ creDe’Ma pE cUvanT, K eU tE IuBesK

""Am TaLeNt fErMeCaToR sI sUnT SmEkErA pAnA MoR aM sCoAlA In HaLaDeALA bAg OrIcE pUsTaN In BOaLa sUnT FrUmOaSa Si-aM tAlEnT mAi cEvA cA-N OcCiDeNt pRiNtEsA lA 4 aCe DuPa mOdA lUi VeRsAcE""

Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer ,pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? Te iubesc !

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput .

Alfabetul incepe cu litera "a", numaratoarea cu "1", tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine!

Sunt un spiridus infocat, si la noapte ma voi strecura la tine-n pat !

In romania 3 milioane de oameni fac sex. doua milioane au terminat. si un milion se pregatesc sa o faca.Numa un *** ca tine sta si citeste mesaju asta :-)

Daca as fi pamant m-as ingopa cu tine. Daca as fi apa m-as ineca cu tine. Daca as fi aer m-as sufoca cu tine. Daca ai fi foc te-ai arde cu mine?

Suna-ti prietena, s-ar putea sa fie cu mine

Ai 25 de secunde ca sa-mi trimiti un SMS din care au mai ramas 15... daca nu-mi trimiti in urmatoarele 10 secunde, din care au mai ramas 5 imi datorezi O NOAPTE DE DRAGOSTE .

D dimineata nu am mankat pentru ca m-am gandit la tine,la pranz nu am mankat pentru ca m-am gandit iar la tine,iar noaptea nu am putut sa dorm pentru ca muream d foame!

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident l-am trimis la un numar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj.

Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei.

Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete ...deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

Daca ne-am afla pe un vapor si el s-ar scufunda si daca-r fi doar o singura vesta de salvare . mi-ar fi asa dor de tine

Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca.Incearca inca o data.Nu forta nota, urato!

De ce barbatii sunt ca si calculatoarele: sunt fara ajutor cand sunt aprinsi; au multe idei, dar nu stiu ce sa faca cu ele; imediat ce iti alegi unul, un model mai bun apare pe piata.

Superstire!un studiu independent a dovedit cei care au o viata sexuala proasta si sunt frigizi in pat citesc acest mesaj in mana dreapta.

Ma nasc in buzele tale, sa traiesc in mana ta, sa ard de bucurie cand ma saruti si sa mor la picioarele tale! Ce zici? Ti-ar placea? . Mie NU!

Te vreau, te doresc vreau sa te fac sa suferi sa te tarasc in pat si sa plangi de durere si pana la urma tot a mea vei fii. Cu drag GRIPA.

Azi noapte am avut nevoie de tine atat de tare, incat m-a durut. Am vrut sa fii în mine, sa imi arati ca te pricepi la magie. Dar nu te-am gasit, PARACETAMOL idiot!

De-ar fi sa mor prin propria vointa�. as vrea ca tu sa implinesti unica si mica mea dorinta��. sa ma iubesti la fel cum te iubesc si eu. iubeste-ma acum� caci un carbune stins se mai aprinde foarte greu.

daca intr-o dimineata m-as trezi fara tine as suna la 112 te-as da disparut...as spune sa nu te caute ca atat de mult ma iubesti incat nu poti trai fara mine si dragostea mea si vei reveni singur acasa...

pa,pa
Sper ca ti-au placut ! !

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Fata`ai ai auzit de copy/paste?

| Alecsaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Bunaa`! Funditza`? batting eyelashes
1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de a mea’

3) Am invaţat că oricat mi’ar pasa mie,altora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa’ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste’te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23) Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

24) Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

25) Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

26) Chiar daca unii nu ne lasa sa traim,privim inainte si ironic le zambim.

27) Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste.

28) Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?

29) Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

30) Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

31) Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI".

32) Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

33) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

34) Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna",am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata,esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

35) [♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

36) Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

37) Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

38) Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".

39) Traiesc o poveste si visul e culoare !

40) Educata de destin,simt mult dar arat putin.

41) Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

42) #º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata ! "º#

43) Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu’adevarat.

44) Traiesc intr’oO lume de vis,in care thotu e permis.

45) Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

46) Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

47) Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat .

48) º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc?De ce imi spun cum sa traiesc?E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa`ti vorbesc."º

49) º"Din 10 prieteni,5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º

50) Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

51) Nu te schimba.Urmeaza’ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice’ar fii.

52) º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

53) Am nevOie d cineva,da n’am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, :X "

54) ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

55) * Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte *

56) Lumea v0rbesjte ´ pr0stii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte ;-j ´, Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dinc0l0 ´ de cuvinTeee! ;* ´

57) Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak."

58) Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

59) ___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___

60) Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !

61) Prietenii pe care`i am aqum p lnga mine,m`ajuta,ma indruma s fac doar lucruri bune.Nu i`ash lasa,nu i`ash schimba pentru nimic [Sa schimbe prietenii pentru unii e un tic]

62) ` Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu ! • `

63) • Nu sunt perfecta, dar de ce m’as schimba cand prietenii ma iubesc si asa? .•

64) •Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut)•

65) >Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

66) Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza

67) Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

68) Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"

69) Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata!"

70) Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

71) иü мẫ ¢®ﻉží íη §†ªяє? иí¢í ø þ®σßℓﻉмå.иü мǻ ©яєđ иí¢í έü.Ъ® ƒєяﻉ§н†є`†з Ðﻉ žíüª íи ¢ª®є ø §å þяíиđ †üþξü

72) • Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

73) • Zambeste, chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi.

74) • Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

75) Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu .

76) • Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului .

77) • Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

78) • Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti

79) Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.

80) • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

81) • Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

82) Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

83) Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare.

84) (Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

85) Prietenii adevarati tin la tine si sunt langa tine si la rau si la bine.Nu te barfesc pe la spate,ci te ajuta chiar in toate.

86) Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut.

87) Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

88) De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

89) Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

90) Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X,care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

91) Incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna.

92) N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie.

93) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

94) Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita – asta e replik mea ![

95) ;x plαng ιn ħoħotє dє rαs , dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! ‘

96) Decat sa le dau satisfactie

Celor ce vor sa ma vada cazand !

Mai bine. ma daram singura ;]

Sh`o sa cad razand ! =]

97) # Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

98) ▪Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc .Sunt ironica,doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare. ▪

99) Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil

Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil

100) Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

101) ->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare .

102) Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

103) "T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atata 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrela "

104) ""`Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"

105) ●` Regula numaruuu` unu`  ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●

106) N`as putea vreodata sa o las la greu!:X

107) " Buna " – Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala!

108) De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat`. •›

109) da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea :X"

110) [♥] Avem o miee de vise .[♥].

111) ♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

112) • N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna ! •

113) Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

114) Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

115) Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesC"

116) Eu Asa Sunt . Asa Voi Ramane . Daca Ma Placi E Bine . Daca Nu . Obisnuieste`te"

117) Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: "unde?vrem si noi!", pai asta,ba nebunilor !

118) Ce fac e pura fictiune !

119) Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL

120) Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!

121) Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…

122) Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

123) Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

124) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

125) Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost

126) Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

127) .N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta` .

128) [εїз] Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce`.

129) [εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

130) Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

131) [εїз] Nu sunt singura in ploaie si`n vant,am cei mai buni prieteni de pe pamant.

132) Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

133) Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •

134) • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •?

135) • Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

136) `• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput .•

137) Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar,decat atunci cand e soare.

138) Deci… hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

139) Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh,uite ca inca pot!

140) Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme` ! [

141) * Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

142) * Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

143) Am sa trec si peste asta,ce va fi, va fi.Am sa strig iar 'Asta-i viata' e si maine o zi.

144) Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`!

145) De astazi va fi mai bine !

146) Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e ea,tsi-a furat inima`;;]

147) Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

148) Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece.

149) Äï нαßαʀ öÄяë,мαï pЯëcïS,τë đÖαʀë?Fαpτüł cα cëŁ мÄï ßüИ pяїëτëи νïɴë şï đïspαяë?ºAi habar oare ,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°

Sper ca te-am ajutat pupiciii:*:*:* FUNDA?
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(9 Februarie 2011 21:59 )
yubitha a răspuns:
Dak ´ai nevoie smug ?tii cã sùnt ´ aici :* Strigã-mã´?i vin talk to the hand Nù´tsi face griji oh go on ´ !"

Cand imi trageai un zambet in sictir, spunandu-mi "hai ma lasi ?". Acum roata se intoarce fraiere, tu esti prostu care ma iubeste, iar eu nesimtzita care te amageste.

Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine ! Acum,sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat,iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine… Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

Copilu` din mine se tzine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

""-Suflet de copil, lacrimi de adult si esentza tare, asta e fetitza care te-a ridicat in picioare:X""

Ne comportam natural si copilareste,daia lumea ne yubeshte;x

Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi ;x

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

Eram doar doi copii prosti , stiu ca refuzi sa recunosti oh go on Eu speram in ceva nou . uh erai cu gandu` dupa foste !

ti-ai luat`o`n cap . ce pakat oh go on Akum ejti mai de *** kiss Ce s`a intamplat ? ti-as fi spus ca te iubesc . da *** n`ar fi rimat

"mi-am batut jOc ` de ei , si am facut`o bine . Asa` ca n`ai nici un mOtiv sa fii suparat` pe mine ! rolling on the floor

Ca te-a iubit odataoh go on. si ai pierdut`o . . in fine ! Nu tine doar d tine daca stai sa te gandesti bN . tot EL ti-a luat`o si TU ca prostul ai lasat-o . ti-a furat`o . ."

Stioh go on`. p0ate ca defapt NU eSti exaCt ceea ce mi-am d0rit p0ate nu esti `printul `ala p kre`l sarut pentru. al vraji

Sti ce ?! N`am venit sa ma cert ! Vrei sa repet ?! N`am niciun secret ! Revin la subiect … : Ka nu vreau sa te pierd !winkinghappy

Si ce ma face sa nu cedez ?! E gandul ca sufletul meu nu e singur"love struck!

Azi ne certam ca`asa e dragostea.maine soarta ne va impaca! love struckkiss

Poate ca a fost o greseala facuta de mine! dar fara intentiehappy, sincer?! nu am observat ca ti-am dat prea multa atentiekiss!"

Sunt rare momentele de pus in rama ! Si uite ca viata nuu are maini, dar tot iti da cate o palma

Mi-ai zis odata : "Tu nu stii sa lupti !".Oricum nu am ce oferi si ca mine sunt multi! M-asculti? Asculta-ma si tine minte ! Oricat de departe as fi. esti tot la mine in minte !

"De ce asculti ce zice lumea despre mine ? Tu ma cunosti mai bine las-o sa vorbeasca Ce rost are s-o asculti daca lumea e proasta?"

Credeaty ca ne deespartym din cauza barfelor?Ducetzy`va drq tarfelor

insa un lucru` n`am crezut…il consideram o barfa…am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa!straight face. oh go on"

Satula de tine, satula de noi… Stai, nu pleca! Intoarce`te, ia si trecutu` si plecati amandoi oh go on

Sunt atath` de fericiiita.;x.Ca te iubesc` si st" iubitha`dancing

E timpul` sa facem lucruri`cum le fac ` baietzii`. ~ " amageste`i sh paraseste`i " . Sh`telefonul`cui sunah`incontinu`? . Al nostru`. deoarece`am invatsat` cum sa facem `jOculsmug

Si-ai vazut cine ti-e aproape. acum, nu te mai uita in spate.ei au ramas undeva.intr-un colt din inimioara ta ! Lasa-i acolo unde sunt, pentru. ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!

Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

E gata jocul, (e gata) ai face bine s-o uiti, nu fi bou! Ca poate pe maine te suna si-ti zice ca vrea sa te vada din nou Nu da, esti constient ca nu poti refuza. Nu nu!"

Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte:X t iubesc

Tii minte ?incercai sa nu clipesti.fara nici`un regret o iubeai si la piept o strangeai,o simteai cum respira,cat de calma era si nu permiteai de nimic sa-i fie teama!

Si vocea lui cand iti spune"alo" te lasa fara ton. La ceasu` cand altii dorm tu revii si memorii`s inca vii. Stiu impaca`te cu el pana nu`i prea tarziu

Ar trebui sa vezi Adevaratele valori Pentru ca nu toate Pizdele sunt comori!;x

Cu indiferenþa ta m`ai fãcut mai tare… Acum nu`þi convine, dar încet, încet calc pe urmele tale… ªi abia acum vezi ºi tu cã indiferenþa doare

| Gabriela_3130 a răspuns:

ExpertaTPU cat tia luat sa scrii asta/?