| Alecรsutรa a întrebat:

Imi puteti spune niste programe de modificare pozelor? pls

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Daca vrei programe de modificat poze online, uite: caption.it, photofunia, photo fun box.
Si, parerea mea este ca photoscape-ul e cel mai tare program de modificat poze(pentru ca are multe efecte dragute).
Pa-pa!

| Alecรsutรa explică:

Dar care au aparut acum nu stiti programe noi...

| babyangel a răspuns:

Photoscape

| Anime_3328 a răspuns:

love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| madDa_1471 a răspuns:

Incearka photoscape:X mie una imi plk :X
ppupp

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Acesta este un site in care iti faci cont si poti schimba culoarea ochilor, te poti farda, iti dai cu ruj, iti schimbi tunsoarea cu cea a unor vedete, iti dai cu fond de ten etc.Eu zic sa-l incerci!
www.taaz.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy

Cele mai bune sunt din punctul meu de vedere picasa, pentru pregatirea pozelor ( tema culorilor, decupaje, colaje etc ) si photontrument happy in special pentru fete.

Pentru photonstrument, mpot sa il descarci de pe internet, apoi la registration completezi

la Email cu revenge@crew.com
si la key cu 02-UYNOGJIG

Mult succeskiss

| buzucan a răspuns:

Iata 3 site-uri de modificare poze, acolo gasesti si tutoriale pentru programe:
http://programdemodificatpozeonlinegratis.info/
http://programdemodificatpoze.com
http://programdemodificatpozeonline.com/
E imposibil sa nu gasesti un program care sa-ti fie pe plac.

| Alecรsutรa_3625 a răspuns:

Pohotscape :*