| Raulwendat a întrebat:

Salutare, sunt din Baia mare și as vrea să-mi fac niște prieteni noi pe aici. Câteva lucruri despre mine: M22, îmi plac drumețiile și alergările, știința și mă consider o persoana calma. Poate mai ii cineva in cazul meu, așa mai singuraticlaughing

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"îmi plac drumețiile și alergările...mai ii cineva in cazul meu"

in parc (și ăla mare Regina Maria și ăla nou Central) sunt mulți/multe ce aleargă dimineața sau seara. Poate ar fi un bun inceput...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-ai saturat de prieteni falsi?
Ce tot cauti online?

Daca vrei prieteni adevarati, iesi afara in LUMEA REALA si cauta-i, fiindca online nu vei gasi niciodata un prieten adevarat, dimpotriva, numai oameni falsi, mincinisi, laudarosi, fiindca asta se intampla online, totul este fake.