| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt pitic, dar nici inalt am 1. 72cm. Intrebarea mea este. De ce toate fetele prefera barbatii înalți, si ii evita pe cei scunzi? Cum ar fi Un baiat de 1. 60. Vad multi oameni scunzi care nu au reusit sa aiba o relatie. Oare problema asta e din cauza înalțimii lor? Sau mai sunt si alte motive de nu reusesc sa aiba o relatie?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai daca cauti sa vezi ce iti doresc femeile vezi ca majoritatea vor ca partenerul lor sa fie mai inalt ca ele, cu cat barbatul e mai inalt cu atat siguranta este mai mare, pe langa asta conteaza si fața barbatului, daca e urat la fața nu ai atractie fata de inaltimea lui, daca vezi cuplurile peste 80% el este mai inalt ca ea,exista cazuri rare desigur in care
el este bogat =interese materiale, este o vedeta, un actor, cantaret etc
dar in principiu femeile prefera barbati inalti, asta e adevarul

| Plato a răspuns:

Pentru toata lumea e cineva, nu te ingrijora. Crede-ma ca nu ai nevoie de cineva care te place doar pentru inaltime