| cacababa a întrebat:

O stiti pe "Blody Mary"? Ea chiar exista sau e doar o poveste de speriat copiii? Si imi puteti spune si altceva despre ea?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o minciuna scoasa dintr-un film.

| pwp a răspuns:

Este doar o legenda...Si in acelasi timp si un cocktail cu sos de rosii happy

| cacababa explică (pentru pwp):

Tu ai o masina: B 02 pup?

| Zenithf a răspuns:

Bloody Mary ii un cocktail facut cu vodca si bulion.

| cacababa explică (pentru Zenithf):

A pai mersi o sa il gust si dupa il arunc la weceu

| Zenithf a răspuns:

A, despre asta era vorba? Pai, este la fel de adevarata ca si Beetlejuice. laughing

| cacababa explică (pentru Zenithf):

Beetlejuice? ce esti? ala e un clown cu masca si sange fals ma lasi? laughing laughing laughing

| Scuturici a răspuns:

Ma disperati cu intrebarea asta! Pun pariu pe orice din lume ca tu stii legenda cu fantoma. Ei bine nu e asa! Maria a fost al patrulea monarh al dinastiei Tudor, după regina neîncoronată Lady Jane Grey și predecesoare a reginei Elisabeta I. Este în principal cunoscută pentru scurta reinstaurare în Anglia a catolicismului. Până la sfârșitul domniei, Maria I a executat aproximativ trei sute de opozanți religioși; drept urmare a primit porecla de Bloody Mary. Sunt date istorice si nimic mai mult! SI noi il avem pe Bau-Bau. L-ai vazut cumva sub pat sau in dulap? Normal ca nu! Pe ce lume traiti?!

| cacababa explică (pentru Scuturici):

Fata te am intrebat ceva legat de asta? fs laughing

| Allergikaa a răspuns:

Bloody mary este un mit zic eu. Bine nu am incercat pentru ca sunt superstitioasa dar se spune ca daca spui seara de 3 ori in oglinda numele ei avand o lumanare aprinsa langa tine si becul stins. Vine si te ucide. Ei bine daca esti dispus sa incerci si nu patesti nimic sa-mi dai un mesajlaughing. Mult noroc:X!

| cacababa explică (pentru Allergikaa):

Eh incearca tu si incerc si eu daca esti moarta