| Beyourself1245 a întrebat:

Salut.
Daca blochez un prieten pe Revolut sa nu mi mai îmi trimită bani, Revolut ul ii va spune chestia asta?
Sau pur și simplu ii va da eroare când va încerca să îmi trimită suma de bani?
Adică vreau ca el sa nu știe chestia asta și să nu l informeze Revolut ul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa poti bloca pe cineva intr-o aplicatie bancara ca Revolut, ca nu-i FB sau Instagram.

| Beyourself1245 explică (pentru Violleta2022):

E posibil
Îl poți bloca pe user sa nu ți mai trimită sau sa ceri bani de la respectiv

| Violleta2022 a răspuns (pentru Beyourself1245):

Inca nu am intalnit asa functie bancara.