| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, am primit o întrebare de la o colega de lucru și nu știu să îi răspund... poate știți voi.
Cum îmi pot da seama ca a dat iubitul meu mesaj unei persoane pe messenger iar mai apoi a șters conversația, ar fi un semn lucru acesta, când caută persoana respectiva arată more people, iar acum când o caută sub nume scrie connected. Asta înseamnă că i-a dat mesaj? Sau ar mai fi o dovadă faptul că dând la contacte pe messenger apare acolo, înainte nu apărea.
Voi ce spuneți? Eu de prima știam, de a doua nu știam.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Colega fiind tu. Nu iti poti da seama daca a scris ceva sau nu, din moment ce este stearsa.

| Pr3ddz a răspuns (pentru darrio2007):

Eu am văzut ceva daca dai la contacte pe messenger și scrii numele unei persoane îți arată că nu există persoana cu numele respectiv. Și cauți persoana respectiva pe lupa sa zic așa și dai mesaj, poți șterge conversația și daca dai la contacte unde prima oara zicea că nu există persoana cu numele ăla, acum este. Ce spui și de asta? Poți încerca Ransom sa vezi că funcționează.

| MarianWLF a răspuns:

Nu ai cum, se sterge tot, tot ce poti face e sa il prinzi in fapt, dar sa ajungi sa recurgi la astfel de metode cam pune relatia si increderea sub semnul intrebarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ii zici "colegei" ca avand in vedere lipsa asta totala de incredere si paranoia relatia nici nu mai are sens.

| sierra1 a răspuns:

"Cum îmi pot da seama ca a dat iubitul meu mesaj unei persoane pe messenger iar mai apoi a șters conversația...Voi ce spuneți "

eu zic că la halul in care ți-ai supraveghea amicul, ăla o să facă (cât de curânt) o criză de nervi

| Bogdan0783 a răspuns:

M-am uitat acum la mine in lista, la persoanele pe care le am in prieteni, chiar daca nu am conversat cu ele imi arata ca "you are now connected" si imi apare bila verde ca sunt online sau nimic probabil din cauza ca sun offline. Daca a trimis mesaj si apoi a sters nu cred ca iti poti da seama.Cred ca undeva era o functie de cerere a arhivei dar nu imi mai aduc aminte daca dupa primirea acesteia iti apare si ce a fost sters sau doar ce este existent

| Aleeeeee06 a răspuns:

Se poate uita daca a cautat recent pe messenger persoana respectiva, dar nu se poate lua dupa bara aia unde apar persoanele online pentru ca nu arata printre primele persoane cele cu care vorbesti.