| sylar2007 a întrebat:

URGENT! dau funda! mi-am luat un laptop vaio si nu imi merge sa intru pe net. wireless am, la magazin mergea netul...acasa nu merge
ruterul este bun la calculatorul asta merge(doar va scriu)la celalalt nu merge

imi apare ori limited acces ori, >diacnostictexttitle

4 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

La vaio e un fel de manetă, buton, cum vrei să-i spui, ON/OFF exact în față. Vezi dacă e activat.

| Șâret a răspuns:

Nu știu cum să-ți explic. laughing
E fâșia aia care înconjoară partea de jos a laptopului, unde sunt și chestiile în care bagi USB-urile, pe laterale.În partea din față, e butonul ăla de care zic, cu on/off.