| Paula_Pau_1997_pwvS a întrebat:

A mai patit cineva (femeie ) sa ameteasca dupa ce ejaculeaza? Si motivul care ar fi? Eu am o viata sexuala activa si ff pasionala, niciodata nu am patit ca dupa actul sexual si dupa finalizare sa ametesc! Ce sa fac sa nu mai am aceasta stare!

4 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Poate te-ai "agitat" prea mult.

| Lizuca1234 a răspuns:

Acum depinde si ce fel de orgasm ai avut.
Daca ai avut unul clitoridian, nu prea cred sa ametesti dar daca ai avut unul cum spui tu, cu "ejaculare"-impropriu spus, adica stimularea punctului G, atunci da, e foarte posibil!

| Paula_Pau_1997_pwvS explică (pentru Lizuca1234):

Multumesc ff mult si da cred ca asa e

| ngllllll a răspuns:

Unele fete ametesc si numai cand vad baiatul dorit....deci.