| Andrew20v a întrebat:

Este normal ca un adult sa aiba o viata sexuala "activa"? Si daca da, o data la cat timp e intretinut actul sexual?

Răspuns Câştigător
| CiocanN a răspuns:

Da, este normal si actele sexuale se intretin cand se simte nevoia. nu este ca un medicament sa faci sex in zile fixe si ore fixe.
cand cele 2 persoane simt nevoia, atunci se intamplawinking

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal: Ce, ei nu sunt tot oameni care au nevoie de sex? Cand fac sex? Cand simt nevoia de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Doamne ce intrebare! Chemati popa, cum sa faci sex cand esti adult mai ales daca ai si niste puradei prin casa. E pacat, doamne iarta-ma! Ptu ptu ptu.

De ce sa nu fie normal? E chiar recomandat. laughing Si asta cu la cat timp, fiecare cu dorintele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca e normal

| Faranume334 a răspuns:

Da, când simțiți nevoia

| AdelinxxD a răspuns:

Cand vrei tu