| bbyyyyyyyy a întrebat:

Am o problema. E un baiat la mine in scoala si ma scoate din mintii, e mai mare decat mine cu 1 an si toate pauzele vine la mine si ma streseaza. E genul de baiat la care daca ii place de o fata o chinuie. Pe mine ma deranjeaza lucru asta ca el zice la toata scoala ca stau cu el laughing Problema e ca si baiatul de care imi place a aflat si de cand crede ca stau cu ala nu prea mai sta cu mine prin pauze. Incerc sa ii zic celui care ma enerveza sa termine dar nu ma ascultaa, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

El vede ca te enervezi si de aceasta si continua mai deparete chestiile sale. Dar tu nu te enerva cel putin nu-i arata lui ca te enervezi, trebuie sa faci ca el sa simta ca glumele sale sunt de prost gust, ca sunt dezgustatoare si doar il fac sa arate ca un prost.

4 răspunsuri:
| Mikka09 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ...si nici eu nu stiu ce sa fac///eu, maine vorbesc cu el si ai spun sa incetam cu copilariile astea totusi avem o varsta:d bafta si tielove struck

| Lunetta a răspuns:

laughing
Buna.
Pai, eu i-as spune acelui baiat care te enerveaza, ca vreau sa port o discutie serioasa si sincera cu el. Sunt sigura ca va fi de-acord,si spune-i ca tie-ti place de-un baiat din scoala,si din cauza glumelor spuse de el, acesta nu mai sta cu tine. Si sa nu mai faca asa,ca nu e frumos...happy
Probabil va intelege, daca nu va spune tuturor aceasta chestie. Eh, exista si riscursi.laughing :*

| Skylerx a răspuns (pentru Lunetta):

De acord, asa as face si eu. Numai ca nu cred ca va intelege, felul in care a zis in intrebare pare asa de... laughing Ehh, daca nu, ingora-l, 'cel destept cedeaza primul' si zii iubitului tau daca nu intelege ca el te enerveaza, dar nu ai nici o legatura cu el.

| Lunetta a răspuns (pentru Skylerx):

Dragostea asta.laughing E cam dificila, dar frumoasa, mai ales atunci cand ti se raspunde sentimentelor day dreaming