| KubetiiOO a întrebat:

Am o problema: majoritatea colegilor din clasa ma urasc. Pur si simplu nu ma pot suferi chiar daca nu le fac nimic. Nu cred ca sunt o persoana atat de rea pentru ca in rest ma inteleg foarte bine cu elevii din alte clase. Ce sa ma mai fac cu colegii mei? Scuzati categoria, dar numai asa pot sa am parte de ajutorul vostru, pentru ca e cea mai vizitata categorie.laughingAm glumit sper ca nu v-ati suparat

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

Pai poate ca sunt invidiosi pe tine tocmai pentru ca esti o persoana buna si ai note mari.de multe ori, copiii buni la invatatura care se bucura de admiratia tuturor profesorilor devin invidia celorlalti.nu stiu...cand iei o nota mare incearca sa nu te lauzi, incearca sa ii ajuti cand au o problema, discuta cu ei.intreaba.i fix :"cu ce gresesc eu in fata voastra. spuneti.mi sincer".

2 răspunsuri:
| ema0414 a răspuns:

Ai glumit in legatura cu categoria sau in legatura cu intrebarea?