| Jamal00 a întrebat:

Am și eu o problemă. De ceva timp când o iau pe prietena mea în brațe și mi se scoală îmi dau drumul chiar dacă nu am făcut nimic fără să simt. Precizând ca sunt destul de activ uneori făcând sex și de 9-10 ori pe săptămână. E ceva rau?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Asa se intampla la inceput cand esti extrem de excitat, indeosebi in adolescenta.Se numesc erectii spontane.Pe masura ce mai cresti si trece norisorul pufos roz, specific inceputului unei relatii, ti se vor mai calma hormonii.Asa e in toate relatiile.De ce crezi ca exista atatea cupluri care ajung pana in punctul in care nu mai simt nimic pe plan sexual unul fata de celelalt?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

@dullcat ai devenit atat de disperata in a fi locul 1 al zilei, incat raspunzi de mai multe ori fata de aceeasi intrebare pusa de 2 ori de aceeasi autori! https://www.tpu.ro/......sa-simt-e/
si nu este prima data!
esti noua jassmina, felicitari!

nu ar trebui luate masuri si contra celor ca tine? pentru ca ce faci tu se numeste spam!
caci orice iti spune cineva si consideri ca iti aduce atingere faci raport!
si nu, nu sunt invidios ca nu am pe ce si pe cine!
dar ar fi corect sa fim fair play pe TPU!
stai linistita ca raspunsurile multe pe care le dai zilnic, nu-ti valideaza cunoasterea si nici priceperea in ceva...nici aici nici in realitate!
Cred ca este evident deja ce cuvant au de spus userii in ceea ce ma priveste, in acel clasament pe care tu il iubesti atat de mult incat intri aici zilnic de peste 1 an de zile (iar eu de doar 2-3 luni zilnic) scriind 90 de raspunsuri zilnic, tu si amica ta de top sunteti la nici jumatate din calificativele mele, deci userii au decis de vreo 2-3 luni incoace cine este preferatul lor si pe cine considera ca da raspunsuri pe placul lor!
eu o sa ma dau la o parte in curand, sa va las sa fiti voi in topul lunar caci pentru asta se pare ca traiti! nu am timpul necesar sa stau ca voi ani de zile aici zilnic!
succes si sper sa fii locul 1 in clasamentul general!;)

| dullcat a răspuns:

Vei invata sa te controlezi pe masura ce trece timpul.

| Jamal00 explică (pentru dullcat):

Nu prea este de controlat, se întâmplă din nimic

| dullcat a răspuns (pentru Jamal00):

Nu, nu este doar un mit faptul că adolescența este o perioadă foarte dificilă, mai ales atunci când o analizăm din perspectiva sexualității, și asta pleacă în primul rând de la schimbările fizice care se produc, și pentru care, așa cum ne spune și medicul psihiatru Cristina Petrescu-Ghenea, „din păcate, majoritatea adolescenților nu au niciun fel de pregătire".

„Nu știu ce va urma să se întâmple cu ei. Începe să le crească părul la subraț, în zonele organelor genitale, organele genitale se schimbă, încep să existe diferite secreții, băieții încep să aibă poluții nocturne, erecții spontane care, fie sunt legate de niște stimuli care înainte nu erau excitanți pentru ei, fie apar spontan, fără nicio legătură cu altceva. La fel și în cazul fetelor: apare menstruația, oamenii din jur încep să le privească corpurile foarte diferit. Multe fete, mai ales cele care au sânii mai mari, au forme mai voluptuoase, încep să fie obiectivizate, sexualizate, inclusiv de către membri ai familiei, inclusiv de părinți." - https://smartliving.ro/......ii-ajutam/

| dullcat a răspuns (pentru Jamal00):

Asa se intampla la inceput cand esti extrem de excitat, indeosebi in adolescenta.Se numesc erectii spontane.Pe masura ce mai cresti si trece norisorul pufos roz, specific inceputului unei relatii, ti se vor mai calma hormonii.Asa e in toate relatiile.De ce crezi ca exista atatea cupluri care ajung pana in punctul in care nu mai simt nimic pe plan sexual unul fata de celelalt?

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Ești prea excitat. O dorești prea mult.
După ce vei avea mai multe contacte cu ea, se domolesc hormonii.